Įdomu!Naujienos

Hip-Hop Diskusijų Forumas [PMP-Rockers]

Neretai pagalvodavome, jog būtų žiauriai faina, kad vis dar egzistuotų PMP-Rockers forumas, deja kad ir kaip bebūtų gaila – jo nebėra… Todėl mes nusprendėme “klonuoti” PMP forumų temas hip-hop.lt puslapyje ir įjungti forumą. Žinoma jokių įrašų iš PMP pas mus nėra, todėl viskas yra tiesiog nuo nulio. Ir viskas priklausys tik nuo jūsų, ar jūs diskutuosite jame, ar ne. 

Kadangi mūsų manymų forumai yra gana atgyvenęs reikalas ir gan sunkiai įsivažiuojantis dalykas, todėl jis gali būti mūsų puslapyje tik laikinai. Viskas priklauso tik nuo jūsų aktyvumo.

Taigi, jeigu jums atrodo, jog forumas yra reikalingas mūsų bendruomenei – kviečiame jus registruotis ir diskutuoti apie tai, kas jums įdomu.

Atidaryti Diskusijų Forumą
Žymos

Susiję

2 komentavo

 1. Jokia tai atgyvena. Zmones tam tikru sriciu puikiai buriuojasi forumuose ir tai priklauso nuo administracijos bei paciu zmoniu kurie susirenka, jokios fb grupes ar dar kas neatstos forumo kadangi paskirtis visai kita.

  PMP realiai supiso vienas zmogus tai naujai paskirtas nekompetetingas administratorius kuris pernelyg rupinosi taisyklem o ne vartotoju gerbuviu 🙂
  0  0
 2. Dėl PMP negaliu komentuot, nes nežinau kaip ten kas…
  Dėl atgyvenimo, tai manau jog sukurti naują forumą ir padaryt jį aktyviu yra daaaaug reikalų, todėl forumai labiau laikosi tie, kurie jau laikosi ilgai
  Matysim įsivažiuos šis forumas ar ne… 🙂
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close