NaujienosRenginiai

Į Laikinąją Sostinę atvyksta mažųjų plokštelių virtuozas

1Pasaulyje egzistuoja begalė muzikos diskžokėjų kurie groja labai įvairią muziką. Per šimtą egzistavimo metų, šis amatas įsiplėtė į bene visus muzikos stilius. Vasaros atviruose muzikos festivaliuose galima išgirsti ne tik šokių aikštelių žvaigdes, bet ir džiazo, bliuzo, ar net country ar metalo žanro didžėjus, naudojančius kuo įvairiausią techniką įgyvendinti savo pasirodymams.

Grįžtant į didžėjavimo pradžią, dar 1909 metais pirma daina išgirsta radijo transliacijos metu buvo būtent klasikinės muzikos kūrinys grojamas iš gramofono įrašo, o sekant istorines pakopas – didžėjavimas ilgą laiką buvo laikomas kaip muzikos kūrinių parinkimas klausytojams vinilinių plokštelių pagalba, ir būtent to ilgo evoliucinio didžėjinio periodo rezultatus šį šeštadienį parodyti atvyksta muzikantas iš Prancūzijos – DJ Suspect.

https://www.youtube.com/watch?v=-cDIFu8WhVY&feature=youtu.be

2Suspect – prodiuseris ir didžėjus, grojęs su geriausiais pasaulio srities profesionalais, padaręs daugybę įrašų su hip hopo muzikos klasikais, atvyksta į Kauno muzikinės kultūros židinį – naktinį barą “Lizdas” lapkričio keturioliktą dieną. Didžėjus atliks pasirodymą būtent tik su mažosiomis, septynių colių plokštelėmis klasikiniu būdu, nenaudodamas jokių papildomų efektų ar kitos įrangos. Svečią apšildys praeitų metų pripažintas kaip geriausias hip hopo muzikos didžėjus DJ Swix iš grupės “Tie Geresni”, taip pat renginį organizuojantis kolektyvas “Street Up” ir Klaipėdos funk muzikos atstovas Audrius Kaštonas.

Visa informacija: www.lizdasbar.lt

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close