NaujienosVideo Klipai

Į Lietuvą atėjo Repo Tagai – kaip Ice bucket challange tik įdomu?

hashtagRapper Tag – repo estafetė, kurią pirmą kartą 2010 metais paleido australietis reperis “360”. Estafetės prasmė – reperis atlieka savo eiles ir gale perduoda estafetę kitam MC. Galėtume pavadinti tai repo “ice bucket challange”. Nuo 2010 metų estafetę sėkmingai vyko Australijoje, Bulgarijoje, Latvijoje ir Didžiojoj Britanijoje. Šiandien estafetė atkeliavo ir į Lietuvą.

Pirmasis iššūkį metė Odegov iš grupės Shpil

Puiki iniciatyva, kuri vasarą leis nepatingėt ir visai neapkerpėt reperiams, juolab kad nufilmuot save tokiu formatu irgi tikrai paprasta. Sekantiems, kurie priims iššūkį, gal tik reiktų kviesti iškart kelis kolegas MC norint, kad įdėja sėkmingai plistų. Kas čia žino, gal vasaros gale bus galima išrinkti geriausią “#”. Kaip manot ar “paeis” repo tagai ir Lietuvoje?

Žymos

Susiję

13 komentavo

 1. Rusyj sakė, kad šia savaite nufilmuos savo dali. Australijoj, Bulgarijoj, Anglijoj ir Latvijoj visi mesdavo iššūki tik vienam žmogui ir pas juos viskas praėjo labai gerai, manau ir pas mus gerai praeis. Tiesiog jeigu metamas iššūkis vienam žmogui – yra eiliškumas ir lengviau stebėti estafete, o jeigu mes visi visiem tai bus chaosas ir “ice bucket challenge”
  0  0
 2. Gerai, truputį pasireikšiu… #LithuanianRapperTag, nu vyručiai, jau 3 išėjo, ketvirtas iškviestas vėl rusakalbis reperis, gal reiktų paįvairint reperių ratą, nes ironiška, kad LithuanianRapper, o kol kas tik rusiškai 🙂 Neturiu nieko prieš rusakalbius, bet kiek keistokai atrodo pradžia LithuanianRapper o visi rusiškai, nekalbu apie pirmąjį, dėkui, kad atnešei ir į Lietuvą toki challenge’ą 🙂
  0  0
 3. Nesinervuok toj kas nors perduos estafete lietuviskai skaitanciam, galesi pasidziaugti savo didinga ir galinga lietuviu kalba 🙂
  0  0
 4. Reperiai isrenka tuos, kuriuos jie nori isgirst. Anksciau ar veliau estafete pasieks lietuviskai skaitancius. Tai kad nereikia cia to sarkazmo, gerbiamasis. Jis tikrai nebutinas.
  0  0
 5. Čia tikrai ne sarkazmas, čia tik akivaizdus faktas… Man nemaišo nei rusų, nei lenkų kalbos, nors ir japoniškai tegu skaito, bet nereikia bijot, perduot lietuviui, vien dėl to, kad bijo, jog kažko iš rusakalbių draugų nebegaus progos. Manau visi gaus galimybę, tiesiog pradėta gan savanaudiškai 🙂
  0  0
 6. Kiek atsiminu po apdovonojimu irgi buvo panashus postaj bet ish kitos puses…Manau ne reikia dariti ish muses dramblio…jeigu Astralija turetu kelias didels kalbu grupes …butu tas pats …Kiek suprantu Mc perdoda estafete MC ish savo rato…su laiku ratas auga …tai laiko klausimas kada isipins ir LT arab apl MC’S…na o dabar tesiog taip gavosi …tokia pradzia …ir nera cia kreminalo arba nusistatimo ….
  0  0
 7. Kalbant apie apdovanojimus, tai kur buvo hip-hop apdovanojimai, tai ne tik rusakalbiai liko neapdovanoti, bet nebuvo net nominuoti, kas yra išties negražu 🙂 O čia aš ir nedarau dramblio, tiesiog gal visi pergiliai kapstot mano komentare įžvelgdami tik pesimizmą, ko aš norėjau tik pasakyt, kad laikas būtų įmaišyt lietuvių kalbą, nes jau ir taip žmonėm užsieny kai pasakai, kad iš Lietuvos, tai jie klausia – ar čia Ukrainos miestas? 🙂 O dabar dar rusiškai tik galima paklausyt tag’ą, tai greit prasidės komentarai, jog čia Rusijos propaganda (vat čia jau sarkazmas) 😀 Žinau, kad sulauksim ir lietuvių, todėl aš labai nepergyvenu. PEACE!
  0  0
 8. Apie sarkazma buvo ne jums. 🙂
  Rusiskai skaitanciu MC Lietuvoj nera tiek daug, gerai tai daranciu dar maziau, tai kad nemanau, kad LT MC’s labai ilgai lauks savo eiles. 🙂 Ir aplamai budamas jusu vietoj as tiesiog dziaugciausi, kad bent kazkoks judesys prasidejo. Is savo kaip vieno is sio projektelio organizatoriaus puses galiu pridurti, kad mes tikrai ilgai galvojom, kaip reiketu visa tai pavadinti. Galima gi buvo pavadinti #RussianRapperTag, nes mes repuojam rusiskai, bet tada nebutu prasmes siusti tag’a LT MC’c, o as asmeniskai noreciau pamatyti siame projekte Karu ir Juliu “Omerta” + mes siaip ne is Rusijos. Galima buvo pavadinti tiesiog #RapperTag, bet tada nelabai aisku zmonem, is kur kile MC ir pan. Pavadindami #LithuanianRapperTag mes is pat pradziu zinojom, kad bent 3 pirmi tag’ai bus tikrai is rusakalbiu MC, ir tai butinai sukels kazkokiu nepasitenkinimu, bet sitas variantas vistiek buvo pats teisingiausias. Todel as siulyciau tiesiog nesiparinti ir megautis geru repuku. Ypac kad atrodo, jog judejimas nezada sustot ties Moo. 🙂
  Sekmes.
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close