AlbumaiNaujienosUncategorized

Į plačius vandenis… Savaitės albume Ocean Wisdom [“Big Talk Vol.1”] #68

2015-tais Ocean Wisdom su savo “Splittin’ The Racket” ir “‘Walkin” suprogdino tikrą bombą Britų hiphope ir tapo aišku, kad High Focus eilinį kartą rado šį bei tą ypatingo. Sprogimo banga pasiekė ir mūsų tėviškę, o Gatvės Lyga negalėjo likti nuošalyje. 2016-tieji ‘Chaos 93”, už poros metų dar viena sėkmė “Wizville”. Būtent tada atsirado kalbos, kad ko gero Ocean Wisdom jau peraugo High Focus galimybes, ir laikas jam pasirašyti naują kontraktą bei išeiti į plačiuosius vandenis.

Ir štai šio mėnesio gale, dienos šviesą išvys naujas, jau trečiasis albumas, arba teisingiau mixtapas, į kurį Ocean Wisdom sudėjo visą tai, ką spėjo nuveikti per pastaruosius metus. Albumas gavosi nekuklus… net 20 dainų. Po visos krūvos trumpų albumų, netgi susidaro jausmas, kad per ilgas… Ypač, jog klausant yra toks jausmas, kad viskas, kas geriausio – sudėta į pirmą albumo dalį.

Asmeniškai stebina, kaip Ocean sugeba išlikti aktulus senai hiphopo kartai ir tuo pačiu jis puikiai telpa į naujos kartos formatą. Gan šiuolaikiški ir sunkūs instrumai, kaip ir anksčiau ryškus ir labai greitas repavimas, jo įdomu klausyti + jo rhaimai neapsiriboja tiesiog priedainiu sumaišytu su nesuprantama žodžių makalynė, jo gabalus įdomu klausyti, o nauja MC karta galėtų daug ko pasisemti iš jo.

Neapsiėjo ir br svečių, tik šį kartą beveik nesimato High Focus vardų, bet už tai visa eilė kitų gerai žinomų, o tarp jų ir Britų veteranas Akala , P Money, LD, legendinis Dizzee Rascal, Ghetts, mūsų laidos numylėtinis Freddie Gibbs, ir netgi senukas Fatboy Slim, kartu su kurio Ocean prieš savaitę netgi paleido gan smagų video .

Taigi Ocean Wisdom pasikeitė, jis išaugo. Jaučiasi, kad atsirado daug naujų draugų, o jis unikaliai gudriai prisitaikė prie mūsų laikų ypatumų, nežiūrint į tai, kad pradėjo nuo labiau ortodoksinio skambesio.

Mums atrodo, kad šis albumas bus tarsi jungiančioji grandis tarp dviejų skirtingų kartų. Kiek teko pastebėti per pastarąją savaitę, mūsų DJ’ai jau įtraukė naujas dainas iš šio albumo į savo playlistus ir žmonės jas puikiai priėmė. Puiku … ir skanaus!

Šią savaitę GATVĖS LYGA švenčia savo 19 gimtadienį! Didžiausi sveikinimai ir pagarba už kiekvieną trečiadienio vakarą jiems! O tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close