Naujienos

Įdomu: debiutinis albumas pristatomas filmo pavidalu. Mato Nesimato

mato nesimatoAlternatyvaus repo atlikėjas Matas Mulevičius Jums sako “Sveiki užsukę į mano pasaulį”.Mato Nesimato – save pristatantis kūrėjas neieško žodžių kiaurose kišenėse. Jas užsiūna nesibaigiančiais rimų siūlais, dainose „užkabindamas“ ne vieną provokuojančią temą.

Sujungęs dvi senas savo aistras – muziką ir kiną, jis be didelių ceremonijų anonsuoja, kad už mėnesio pasirodys pirmas solo albumas, pavadinimu “Deka logos”. Nekonvenciškai apie albumą pranešti pasirinkęs atlikėjas teigia, jog kiekvienas filmo segmentas yra trumpas dainos vizualus maketas.

Vienas kitą keičiantys video siužetai perteikia pagrindinę dainų mintį be žodžių, o muzika čia tampa savotišku kino garso takeliu. Lygiai dešimt albumo kūrinių pasakoja postsovietinėje erdvėje augusio jauno žmogaus neurozes, persmelktas pykčio, frustracijos ir “garą nuleidžiančio” ironiško požiūrio į save patį. Ambicinga? Be abejo, tačiau Mato Nesimato kūryba – nesibaigiantis naujos išraiškos formų ieškojimas.

Tai nėra pirmas Mato Nesimato muzikinis projektas. Praeityje išleisti du studijiniai albumai su grupe „Rūkas“, o šiuo metu atlikėjas dalyvauja funk-rock grupės „Sofa Nr. 42“ veikloje.

Atlikėjas atvirauja, kad tai nėra paskutinė staigmena, laukianti klausytojų, tad kviečia sekti jo veiklą socialiniame tinkle adresu https://www.facebook.com/mato.nesimato

Žymos

Susiję

2 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close