AlbumaiInterviuNauja DainaNaujienos

IKI GYVOS GALVOS "VIENA DIENA"

 

viena-diena-iggIGG grupė susikūrė 2010 metų pradžioje, tuomet įrašinėjant pirmąjį bendrą darbą gimė grupės idėja ir pavadinimas – Iki Gyvos Galvos. Trys grupės nariai – Arnius, Modė, SLA pradėjo eit bendru kūrybiniu keliu, nepaisant laiko trūkumo ir skirtingų gyvenamųjų vietų, jų kūriniai išvydo dienos šviesą ir gan sparčiai susikūrė savą klausytojų ratą. Deja grupės jau nebėra, keliai išsiskyrė, bet kurti nenustojo. Todėl tikiu, kad juos išgirsime dar ne kartą darant tai, ką puikiai moka.

2015 Kovo 3 dieną buvo išleistas pirmas ir paskutinis albumas į prekybą “Viena Diena”. Skaičiau komentarą – “Išnešiotas vaikas”, tiksliau pasakyt ir negalėčiau pats… Albumą brandino ilgai, ten galima rast ir keletą senų gabalų kurie yra verti būti albume, juos drąsiai galima vadinti grupės hitais, tikiuos jog ir albuminiai gabalai bus pripažinti klausytojų rato ir juos išgirs visi IGG fanai. IGG galiu vadint savo srities profais, na o apie albumą keli IGG atsakyti klausimai:

Kokie jausmai užplūdo išpakuojant pilnas dėžes savo pirmojo, deja ir paskutiniojo albumo?
Jausmas geras. Ilgai laukėm. Kaip per Kalėdas – Pilnatvė.

Kaip manot ką darysit su paskutiniu CD? Parduosit, dovanosit, ar nesate sentimentalūs, kad apie tai galvot?
Dėsim į kapsulę ir paleisim į atvirą kosmosą.

Albumą išleidote jau po grupės Iki gyvos galvos, ar buvo dar įrašinėjami kūriniai albumui po to? Ar buvo likę tik apdorot įrašus?
Darėm ir po to kelis, ir apdorojimo nemažai, ir jei atvirai manau dar ilgai jausimės kaip grupė.

Yra šansas, kad bent vieną kūrinį ateityje atliksit visi trys ant scenos?
“Niekada nesakom niekada” yra nuojauta, kad kažkada dar pavarysim.

Koks įsimintiniausias įvykis kūrybiniame etape kaip grupės?
Pirmų takelių įrašinėjimai. Pirmi koncai. Ir euforija nuo jų.

Koks tolimesnis planas muzikos Pasaulyje?
Visada gyvenom su muzika, nemanau, kad kažkas pasikeis. Toliau dėsim indėlį į muzikos Pasaulį, galbūt stengsimės tai daryti brandžiau, kokybiškiau, ir kaip visad nuoširdžiai.

Ar buvo naujų kūrinių kur apsigalvojot ir nepatalpinot albume, ar bent dvejojote dėl to? Jei buvo, ar juos kada paviešinsit?
Yra keletas, jei neužsimėtys terabaituose kažkada būtinai išlys į tinklą.

Žodis fanams?
Didelis AČIŪ! Ne kartą sakėm ir pasikartosim,- Kai nepažįstamas žmogus prieina ir padėkoja už muziką, tai geriausias atlygis, įvertinimas ir motyvacija.
Albumą kūrėm ilgai. Nesistengėm padaryti bombos ar produkto pardavimui, darėm kaip mokam ir galim. Per tą laiką ir paaugom gerokai ir razumo įgavom daugiau, jei albumą darytumėm, dabar jis jau būtų vėl kitoks, tiesiog tuo metu taip galvojom ir elgėmės, papuolėm į būtent tą traukinį. IGG tai ne tik muzika, tai musu šeima, draugystės istorija ir išgyvenimai.

IKI GYVOS GALVOS kūrinius pakol buvo grupė rasit: WWW.IGG.LT

Kaip įsigyti albumą:
Šiauliuose – Varpo g. 25 (Muzikos parduotuvėj)
Gyvenantiems ne Šiauliuose, reiktų susisiekt su FB: https://www.facebook.com/rugylia
Albumo kaina – 6 EUR

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close