HHBattleNaujienosStraipsniai

Ilgai laukėme, bet jau čia – online HHBATTLE jau greitai!!!

hh Battle2016Mes ilgai to laukėme, žinome jūs irgi – todėl su didėliu džiaugsmu pranešame svarbiausią šių metų naujieną: ONLINE HHBATTLE tikrai įvyks jau šį rudenį. Pažadame padaryti viską, kas mūsų jėgoms, kad tai virstų tikra švente, ir kad kiekvieno raundo pradedant atranka ir iki pat finalo visi lauktume tarsi Kalėdų. HHBattle turi tradicijas, todėl stengsimės išlaikyti geriausias iš jų ir perėmus patirtį iš ankstesnių kovų kartu įdiegti gausybę atnaujinimų, kurie leis dar kokybiškiau mėgautis kovomis.

Kaip ir anksčiau kovos vyks atnaujintoje HHBATTLE.LT online sistemoje, kurioje geriausi Lietuvos MC kovos tarpusavyje. Nors paskutinis HHBATTLE įvyko net prieš 6 metus (2010), tačiau pagrindinės taisyklės liko nepakitusios. Tradiciškai viskas prasidės nuo atrankos, kurioje paskelbus temą visi norintys MC turės laiko atsiųsti savo kūrinius, vėliau komisijos ir klausytojų dėka atrinkti MC bus suskirstyti į poras ir pagal duotas temas kovos tarpusavyje, kol galiausiai kitų mėtų pradžioje įvyks finalas.

Tačiau bus ir esminių atnaujinimų. Visų pirma radome sprendimą ir stengsimės užtikrinti komisijos darbo sklandumą ir skaidrumą. Taip išvengsime „vėlavimų“ ir įtarimų šališkumu. Toliau pasistengsime kiek galėdami plačiau nušviesti kovų eigą ir visuomenėje, kad kuo daugiau žmonių atrastų HH. Šiemet MC kovos ne tik dėl garbės, tačiau ir dėl rėmėjų įsteigtų solidžių prizų. Ir dar daug smulkių atnaujinimų, kuriuos kartu su prizais konkrečiai įvardinsime artimiausioje ateityje. Visas taisykles ir pakeitimus žingsnelis po žingsnelio taip pat išsamiai pristatysime jums.

Šiais metais HHBattle organizuoja Hip-Hop.lt komanda. Todėl kviečiame visus MC ir klausytojus dalintis džiugiomis naujienomis ir visiems kartu dar kartą įrodyti, kas yra stipriausia subkultūra Lietuvoje. Išvien!

Pabaigai truputis istorijos apie pastarųjų kovų čempionus:
2010 metų finalas: Lietuvis vs. Mesijus
2009 metų finalas: Lilas vs Karpiz
2008 metų finalas:Karu vs Banzai (Ganjaman)

Žymos

Susiję

7 komentavo

 1. 2005 metų finalas: Shmekla vs Elas

  Puikios naujienos, jei tik dauguma pro nepasikuklins dalyvaut.
  0  0
 2. Man atrodo Karoo su Banzajum 2009,Lilas su Karpiu 2010,o Lietuvis su Mesijum 2011. Tikrai Karoo su Banzajum ne 2006 tekovojo.2006 as dar Sindikata,Broo ir Kecha tezinojau 😀 O kai radau hhb,jau netik finalistai man buvo girdeti. 🙂
  0  0
 3. Galbūt – dėl metų tikrai reikės pasitikslinti dar kartelį. Juolab, kad battle vyksta ilgą laiką, tad tas pats battle prasidėjęs rudenį – baigiasi pavasario pradžioje, tad įeina į 2 kalendorinius metus.
  0  0
 4. Ačiū visiems, kurie pataisė – metuose iš tiesų buvo suklysta. Pasirodo nuo paskutiniųjų kovų praėjo tik ar net 6 metai
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close