Naujienos

Ilsėkis ramybėje Kipishai

kipish mirtisVasario 13‘tą ….mus pasiekė naujiena apie Romano Neyelovo (KIPISH) mirtį. Na iš pradžių pagalvojau, kad mūsų bulvarinė spauda neturi apie ką jau rašyti, bet kai užėjau į jo Facebooką pasidarė tikrai liūdna.

Daug kas pasakys – „na kas tas Kipishas“ , kokia ten Kastaneda ir aplamai, tai hip hopo puslapis ir naujiena ne pagal adresą. Ir kaip jie klysta.

Manau kiekvienas pažinojęs Kipishą turi savo istoriją… Aš turiu savo …

90‘tųjų vidury aš ką tik gavęs kulinarijos diplomą , įsidarbinau į vieną naujai atsidarantį restoraną, būtent ten ir teko susipažinti su Kipishu. Jis dirbo virėju, kvėpavo hip hopu,  ir buvo labai patenkintas sutikti dar vieną tokį pat kaip jis .

Būtent Kipish savo laiku supažindino mane su Svaru, su kuriuo vėliau mes radom, ką reikėtų nuveikti kartu hip hopui. Legendine Katlavan chebra , pasisedėjimai, apsikeitimai kasetėmis, ilgos istorijos, kelionės į Porno Sound, kur Kipish rodė klasę, kaip reikia įrašinėti muziką. Jo pirmos kasetės su savo gamybos viršeliais, prisiminimai apie keliones į Harkovą ir Maskvą, kaligrafijos pamokėlės, kolekcija burbuliatorių tiesiai ant lango priešai policijos stovėjimo aikštelę. Planai, ambicijos, idealai…

Jis buvo tiesiog ne pilka asmenybė, jis matė savo kelią, jis žinojo, koks turi būti jo gyvenimas, jo muzika … Taip kaip ir visi mes, jis ne buvo idealus, jis darė klaidas, jis pasiduodavo blogų draugų įtakai, jis sutikdavo su sprendimais, kurie ne visada jam patikdavo. Bet tai taip žmogiška.

Kai Kipish pasinėrė į Kastanedos pasaulį, mūsų keliai išsiskyrė, visų pirma darbai suvalgydavo visą laiką, visų antra, man ne labai patikdavo tai, ką jis kūrė po Kastanedos vėliava, man labiau patikdavo tas senas idealistas diktuojantis man, kas yra tiesa.

Vėliau mūsų kelias vėl susipynė, kai mane pakvietė į vieną tokį kulinarinį cirką per TV, kur jis dirbdavo tuo metu. Po to mane likimas numetė toli nuo Lietuvos, ir bendravimas apsiribojo tik karts nuo karto trumpa žinute, atsakymu, šypsenėle, pasveikimu dukros gimimo proga, arba komentarais ką jis pagamino pietums, o štai ir antra dukra… na šaunuolis… ir t.t.

Išties gaila. Jis buvo linksmas ir savitas žmogus. Jis buvo ir yra mano karta, mano ir mūsų hip hopo istorijos dalis. Gaila, bet kuo toliau mūsų gyvenimo kelyje, tuo dažniau bus tokios naujienos.

Ilsėkis ramybėje… pas tave ten dabar turėtų būt įdomi kompanija pokalbiams…

Žymos

Susiję

2 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close