InterviuNaujienosVideo Klipai

Interviu: Kodėl toks Karpio atsakas? "Mitų griovėjai" video

Karpiz mitu griovejaiKiekvienas žmogus turi savo mažą pasaulį. Kartais žmonių pasauliai susilieja, o kartais tarp žmonių kyla konfliktai. Hip hopo istorija turi daugybę pavyzdžių, kai kurie užsibaigė krauju.

Jau kuris laikas su Lietuvos hip hop bendrominė stebime vieną tokį konfliktą, nuomonių nesutapimą ar kaip kitaip geriau apibūdinsite… Nuo ko  ir kada tiksliai viskas prasidėjo, žino tik patys atlikėjai, jeigu dar tik patys nepamiršo. Hiphop.lt šiuo atveju neužima konkrečios pozicijos, nei vienoje iš pusių, todėl galime nešališkai pristatyti, kaip ir prieš tai pristatėme video. Taigi šiandien viena iš pusių padarė atsakomąjį žingsnį, gan kontraversišką ir sukėlusį daug klausimų, todėl atsakymų paieškosime bendraudami su vienu iš kaltininku  – Karpiu. Beje mes nebūsime tokie subtilūs ir  šį kartą įvardinsim konkrečiai ir antrąją pusę, jei kas dar nežinote iš konteksto – tai Omerta ir jo dissas ( https://hip-hop.lt/omerta-lubos-video-metamas-issukis-ir-ar-bus-naujos-pjautynes-kiek-jose-roundu/).

hh.lt : Aš gan ilgą laiką pažįstu Julių,  jis nėra žmogus dovana ir jis turi savo nuomonę, kuri kartais gali erzinti. Bet pažiūrėjęs video man pasirodė, kad daug tavo kulkų buvo kaip ir ne pagal adresą… kame kampas?

Karpiz: Per gerai save vertinu, kad šaudyčiau į vieną žmogų, todėl gabalas iš dalies aptakus ir ne vienas reperis galėtų prisitaikyti eilutes ir sau.

hh.lt : Gal gali plačiau ?

Karpiz:  “ Pagrindinė gabalo tema – nesugebėjimas pripažinti savo problemų ir kaltų ieškojimas. Požemis yra alegorija į mūsų underground. Nestovinčio dročinimas simbolizuoja mano požiūrį į mūsų su Omerta konfliktą apskritai, o paskutinis punchlainas atspindi mano nuomonę apie dissus iš esmės ir kaip tai atrodo iš šalies – vienas kito (ir savęs) tenkinimas liežuviu. Pagrindinė mintis skirta visiem Teisėjams, ale maždaug ‘jūs velniai pasižiūrėk į save pirmiau, poto mane pirštais badykit’. O kas dėl konflikto su Omerta – jis neteisus nuo pat pradžių ir aš iki paskutinio teismo laikysiuos šitos nuomonės. Kaip ir buvom sutarę. kad baigiam viską, bet kaip matau,  tikėt tokio bachūro žodžiu neapsimokėjo pirmoj vietoj.

Pati gabalo įdėja yra dviprasmiška, nes eina kalba apie mitologinį personažą baziliską (https://lt.wikipedia.org/wiki/Baziliskas ).

Tai čia buvo palikta vietos, kad atrodytų, kaip normalus gabalas plačiai visuomenei ir tuo pačiu susigaudytų tie kam įdomu labiausiai. Čia žodžiu kelių lygmenų tekstas, laikas parodys.

hh.lt: Ar ne manai, kad laikas  gali irgi priversti gailėtis, kad įsivėlei ši konfliktą?

Karpiz: Kartais pats nesuprantu nx aš tą gabalą rašiau, nes apie tokius veikėjus pusę mano tekstų. Ir kad plačioji klausytojų dalis ir neturėjo suprast kam adresuota, bet adresatas tikrai suprato ir adresatas pirmiau gavo pats paklausyt negu žmonėms parodžiau.

Na, o dabar žiūrim ir jei turim reiškiam savo nuomonę.

Visas Karpio naujienas sekite facebooke ( https://www.facebook.com/Karpiz?ref=ts&fref=ts )

Žymos

Susiję

10 komentavo

 1. Maladec Karpiz, Julius yra isikales i galva, kad jis rimtas reperis, turintis daug perspektyvu pakilt i virsu… Pervertina pats save… Cia net ner ka daug kalbet, Karpiz turi chuligano ivaizdi, o Mitas bando primest ta intelektualu karjerista reperi – fuck it. Karpiz repui tinka labiau ir mintis uzraso kaip reperis, o ne dirbtinio intelekto zmogus – Mitas.




  0



  0
 2. Zmogau, taigi cia konfliktas, jis ne su vienu konfliktuoja gal? Jis gali atsakyt visiems, kas jam bandys ikasti, ka kolkas sekmingai ir daro.




  0



  0
 3. Ponas Dieve, kai buvai malaletka ir klausei tarkim KONEKTAZ, G&G, tai jie skaitosi irgi buvo malaletku auditorijos reperiai? Visi turi ir malaletku ir vyresniu fanu, skirtumas tik kiekyje ju… Karpiz siuo atveju laimi taipogi…




  0



  0
 4. Teko paklausyti abieju pusiu,nezinau nuo ko ir kaip prasidejo sis konfilktas, bet bendrame rezultate mano vertinimai tokie: omerta 7.5/10 karpiz 9.5/10.
  Pries Omerta nieko neturiu, geras repas, o karpiz seip pastumt teisingai moka.
  Argumentas paprastas – stipresni punchline’ai. Tiek apie gabalo pavadinimas – Mitu griovejai,butas(Omertos klipas),albumas “Alibi” (omertos), ir galima dar atrast ju. Idomi bus pabaiga viso sio dalyko.
  Keep Up!




  0



  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close