Įdomu!RenginiaiVideo Klipai

IronVyto Svajonė pristatyta kino teatre

Ironvytas Svajones
Ironvytas Svajones

Ketvirtadienio vakarą repas atvėre dar vienas duris ir pilnai salei susirinkusių draugų ir repo mylėtojų save parodė per didžiausią iki šiol matytą ekraną! Viso to priežastis „Multikino” salėje Ironvyto ir komandos suorganizuota naujojo muzikinio klipo „Svajonės“ premjera.

Iš tiesų džiugu, kad ilgai, kaip teigė Vytas daugiau nei porą metų brandinta idėja, pagaliau virto kūnu. O įdėtas didelis darbas turbūt buvo pristatytas pačiu laiku, nes motycijos nestokojantis video artėjant vasarai ir dideliems sporto renginiams taps dar vienu impulsu judėti į priekį ir siekti tikslo bei rezultatų.

Prie muzikinės „Svajonės“ pusės dirbo Pushaz, o kartu filmavosi savo svajonių nebijantys sportininkai, tokie kaip olimpinis vicečempionas kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, Lietuvos futbolo rinktinės narys Deividas Česnauskis, klipo grožis ir paplūdimio tinklininkė Monika Povilaitytė, šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionas Justinas Kinderis, Dakaro ralio dalyvis Benediktas Vanagas bei kovotojas Remigijus Morkevičius.

„Juk visi mėgstame pasvajoti, – po premjeros šypsojosi Ironvytas. – Kažkada svajojau apie klipą, vėliau apie jo premjerą kino teatre. Galiu pasakyti, kad svajonės pildosi. Nereikia jų bijoti. Džiaugiuosi, kad klipo filmavimo metu susipažinau su daug nuostabių žmonių. Kiekviena ši pažintis praturtino mano pasaulį“. Pasak jo, visada smagu gyvai bendrauti su žmonėmis, už kuriuos sergi varžybų metu. „Kodėl klipe nufilmuoti sportininkai? Turbūt, dėl to, kad man ir pačiam sportas nėra labai tolimas dalykas“, – sakė IronVytas.

IronVytas Svajones
IronVytas Svajones

Savo įspūdžiais po premjeros pasidalino ir operatorius bei montažo autorius Vilmantas Grubys. „Ironvyto klipo gamyba, kinematografine prasme, buvo tikras iššūkis – teko kovoti su natūralia šviesa, išbandyti daugybę lokacijų, gerbti klipo herojų ir paties atlikėjo laiką, – teigė „Gruvi media“ įkūrėjas. – Kūrybinė grupė buvo maža, tad nė vienam neteko poilsiauti. Tačiau laikas, praleistas kuriant klipą buvo labai pozityvus: daug išvykų, žmonių, juoko, komunikacijos, bendradarbiavimo. Tai buvo teisingai praleistas laikas“. Kad video gavosi tikrai kobykiškas pritarė ir visa salė, todėl jis tikrai turi realius šansus būti tarp favoritų ir atstovauti repą muzikos apdovanojimuose.

IronVytas Svajones
IronVytas Svajones

Tuo tarpu per premjerą klipo režisieriumi pakrikštytas žurnalistas Mantas Stankevičius kiek įmanydamas kratėsi šios etiketės. „Manau, režisierius visada turi kėdę, ant kurios užrašyta jo pavardė. Tokios neturiu, toks aš ir režisierius, – šypsojosi M.Stankevičius. – Manau, kad visa komanda esame režisieriais, dalinomės mintimis ir ieškojome kompromisų kartu, sprendėme problemas ir kilusius kūrybinius klausimus. Puikus komandinis darbas ir pasitikėjimas vienas kitu galėtų mums leisti klykauti, kad sukūrėme geriausią lietuviškos muzikos klipą, tačiau pasikuklinsime. Viskas dar ateityje“.

Tuojau pat sulauksime dar daugiau naujienų iš Ironvyto, nes už kelių dienų pasirodys dar vienas video kartu su Yga, Broo ir Omerta. Klipas bus skirtas gegužės 31 d. Londone vyksiančiam koncertui. „Vykstame aplankyti tautiečių Londone kartu su Yga, Broo ir Omerta. Tai dar vienas žingsnis mano muzikinėje karjeroje. Šiek tiek jaudinuosi, tačiau dabar visos mintys sukasi tik dar apie vieną klipą ir albumą, kurį pažadėjau savo gerbėjams“, – sakė autorius.

Pabaigai dar kartą norisi pasidžiaugti, kad tikrai įmanoma įdėjus pakankamai darbo pasiekti rezultatą ir nesvarbu tai bus repas, sportas ar patekimas su jais abiem į didijį ekraną – svajonės gerai, linkime kad jų būtų ir jos nenustotų pildytis. Ačiū IronVytui, kad tai priminė 🙂

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close