AtlikėjaiĮdomu!Nauja DainaNaujienos

Ironvyto vasariškų muzikos orų prognozė

Ironvytas (foto Mantas Stankevičius)
Ironvytas (foto Mantas Stankevičius)

„Matyt būsimas vasaros hitas, kuriame netrūksta geros nuotaikos ir pozityvo,“ – taip trumpai savo naująją dainą „Vasara“, įrašyta kartu su dainininke Juta Nevedomskyte, apibūdino reperis Ironvytas, dar visai neseniai kino centre Multikino pristatęs didelio susidomėjimo sulaukusį vaizdo klipą „Svajonės“, kuriame nusifilmavo garsūs Lietuvos sportininkai: Jevgenijus Šuklinas, Deividas Česnauskis, Benediktas Vanagas, Monika Povilaitytė, Remigijus Morkevičius bei Justinas Kinderis.

Paklaustas, kodėl būtent dabar viešumą pasiekė jo ilgai brandinta daina, muzikantas paaiškino, kad daug laiko atėmė kūrybinis ir gamybinis procesas.

„Kartu su atlikėja Juta norėjome sukurti kuo geresnį produktą dar prieš praeitą vasarą. Dirbome, tobulinome dainą, tačiau vis rasdavome trūkumų, o ir pernai metų vasara prabėgo nepastebimai. Galiausiai nuslopinę savo perfekcionizmą ir nesibaigiantį norą kažką pakeisti kūrinyje, pagaliau nusprendėme atiduoti šią dainą gerbėjų teismui. Juk vasarą daug laiko praleidžiame gamtoje ir ne ką mažiau laiko su draugais automobilyje pakeliui į linksmybes, tad tikiuosi ši daina įkvėps pozityvo ir taps kelionės muzikiniu takeliu važiuojantiems prie ežerų, jūros ar į festivalius,“ – neslėpė entuziazmo atlikėjas.

Ironvytas (foto Mantas Stankevičius)
Ironvytas (foto Mantas Stankevičius)

Ironvyto gerbėjai teigiamai įvertino jau ne vieną motyvuojančią ir įkvepiančią muzikanto dainą. Raumeningo sudėjimo vaikinas dėl to sulaukia tik dar didesnio dėmesio.

„Manau, kad dainos turi nešti teigiamą emociją. Gyvenime pakankamai blogų dalykų, todėl dainos turi įkvėpti gyventi, siekti tikslų. Taip, tarp mano kūrinių yra ir agresyvoko braižo turinčių dainų, tačiau pyktis – tai taip pat yra emocija, kuri veda į priekį, jeigu pyksti dėl to, ką matai veidrodyje,“ – pusiau juokais sakė garsus reperis, savo pasaulėžiūrą skleidžiantis ne tik dainose, bet ir paskaitose jaunimui.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close