NaujienosRenginiai

Įsitikink, kad Beatbox Lietuvoje tikrai išlindo iš savo kiemo! [Baltic Coast Beatbox Battle]

Jie pradėjo aktyviau burtis, jie pradėjo daryti įdomias tarpusavio kovas, jie išvažiuoja į pasaulio čempionatus – na, o dabar atėjo laikas žengti dar vieną žingsnį Lietuvos BeatBox istorijoje. Ir štai jau Lapkričio 16 dieną pirmas solidžiai tarptautinis BeatBox renginys Vilniuje ir naujas išbandymas bei galimybės.

Taigi, jei nori išvysti, ką šiais laikais sugeba beatbox’o artistai – straipsnyje rasite 3 iš komisijos narių video. BET GYVAI TAI DAUG GERIAU, todėl Hip-Hop.lt tau nuoširdžiai rekomenduoja tiesiog ateiti ir džiaugtis kartu. O jei ir pats myli beatboxą – realiai net nuo tolimiausio Lietuvos kampelio vargu ar tave galėtų, kas sustabdyti nuo atvykimo.

Patikėkite – ši meno forma evoliucionavo iki tokio lygio, kad beatboxerių skleidžiama muzika priverčia kūną bėgioti šiurpuliukais. Net jei nesate iki šiol matę beatboxo kovų – čia yra daugiau nei puiki proga susipažinti. 

Geriausi Lenkijos, Norvegijos, Švedijos, Lietuvos ir Latvijos šalių beatboxeriai ant scenos kovos 1 prieš 1 gyvai, kol bus išrinktas geriausiasis. Atrankoje dalyvavo daugiau nei 50 dalyvių, kurie siuntė atrankinius video. Geriausius pasaulio beatboxerius jungianti komisija iš jų atrinko 25, iš kurių tik 16 bus atrinkti ir demonstruos geriausius savo sugebėjimus ant scenos. Renginio metu žiūrovams bus pralošta itin daug vertingų prizų, tarp kurių ir Honor įsteigtas mobilusis telefonas. Pertraukų metu gyvus pasirodymus atliks GON, Jama, ir tas italas ! Klubas nArauti, lapkričio 16-a diena, penktadienis. Blemba – užjaučiame jei praleisite.

+ verta pridurti, kad šventė prasidės netgi kiek anksčiau ir ypač freestylo megėjus – tradiciškai vėl kviečia Jama ir Banginis, kurie kartu su beatboxo šeimyna ir svečiais duos vaizdų jau nuo ketvirtadienio Plum Bum bare.

Neperšokus griovo ne…op – bet čia tiesiog privalo būti labai gerai. Renginius rasite čia:
Baltic Coast Beatbox Battle –> https://www.facebook.com/events/2150299555242907/
Rap Freestyle Open Mic #21: Back To Business! –> https://www.facebook.com/events/249567292392069/ 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close