NaujienosRenginiaiStraipsniai

Išskirtinis šaukštas deguto – Scarlxrd vėl atvyksta į Lietuvą [Papildyta Spalio 16 Vilnius]

Panašu, kad pirmą kartą, kai Lofte svečiavosi Scarlxrd – atmosfera taip patiko, kad praėjus kiek daugiau nei metams jis vėl grįžta. Pirmą kartą energijos buvo tiek, jog atrodė, kad vakarėlis prasidėjo dar net atlikėjui neužlipus ant scenos. Daugelis tikisi, kad šiemet vėl pavyks tai pakartoti, juolab kad pasaulinis susidomėjimas šiuo atlikėju neslobsta. Vien tik jo hitas „Heart Attack“ Youtube jau yra peržiūrėtas beveik 60 mln. kartų, o platformoje „Spotify“ perklausos jau viršijo 35 mln.

Jei medaus statinė didelė, o joje mažas šaukštas deguto – spėkite, apie ką kalbėsime ir į ką atkreipsime dėmesį? Būtent todėl Scarlxrd (Scarlord) yra vienas greičiausiai pagreitį įgaunančių, o realiai jau įgavusių UK alternatyvios scenos atstovų pastaraisiais metais. Tokioje milžiniškoje rinkoje, kaip UK dar vieno lašo medaus statinėje niekas nei nepastebėtų, tačiau Scarlord iššovė.

Ir kam patinka, kam nepatinka – jis yra kitoks. Vien ko verta priešistorė, kai iš pažiūros studentavimo prikolais užsiėmęs žmogus padaro savo Youtubo kanalą, deda visokius video – artėja link milijono subscriberių… kas toliau? Viską ištrina nepalikdamas nei vieno video pėdsako. Pagalvojus, kad turim pavyzdžių, kur atlikėjams sunku ištrinti net nekokybiškus savo video su keliais šimtais peržiūrų… o čia prašom – toks „griežtas delete“. Taigi, o toliau pamuzikavęs vienoje grupėje, taip pat viską metė ir dabar jau turim tai ką turim ir tai, kas jau visai netrukus atvyksta į Lietuvą – ScarLxrd.

Atlikėjo išvaizda daugelyje pasirodymų ir video – patys matote. Filmuose tokie ryškūs personažai retai kada būna šviesiojoje pusėje, tačiau kiek pasigilinus pradeda atrodyti, kad tai nėra smarkiai perspausta. Atrodo, kad „viršelis“ šiuo atveju visiškai į temą ir puikiai atitinka tai, ką galima rasti ir jo muzikoje. Tenai nuolat intensyviai maišomi trap‘o, hip-hop‘o beatsai ir labiau metalo muzikai būdingi vidiniai demonai, pasireiškiantys tokiais elementai, kaip šauksmas, riaumojimas, kas angliškai skambėtų kiek natūraliau ir tilptų po žodžiu „scream“.

Tiems, kas mėgsta žanro grynumą – tokia atlikimo maniera, tekstai ir visa kita, turbūt yra visiškas pasityčiojimas.  Tačiau iš kitos pusės Scarlord apjungia ir daugelio žanrų pliusus. Kiek pasisekė rasti internete ir skaityti atsiliepimus… sakykime taip – prie scenos tikrai nėra sėdimų vietų ir į renginį nerekomenduojama eiti su mažamečiais. Taigi būtent stiprios energijos dėka visi šie ganėtinai skirtingi stiliai praranda ribas ir gan organiškai susiklijuoja.

Lengva apie ScarLord turėti išankstinę nuomonę tiek reperiams, tiek ir metalistams, tačiau dažnam jų tikrai nepakenktų po vieną ar kitą elementą gal net ir pasiskolinti iš šio kokteilio. Ta riba tarp gerai ir blogai dažnai yra gan plona, o šiuo konkrečiu atveju atlikėjas tikrai balansuoja ant skonio bedugnės eidamas plonu lynu.  Jeigu pereis į kitą pusę – paplosime, jeigu nukris – visi rasime priežastis ir įvertinsime diskusijose savuose ratuose. Ką tikrai galima nuspėti – kad skonis bus ir jis vargu ar paliks abejingus. Matyt geriausia ir yra 1 kartą asmeniškai paragaut, negu internetu arba receptų knygose sužinot ar bus skanu.

Žymos

Susiję

One Comment

  1. Tik ne jis, kas gali ji klausyti, vienas is prasciausiu ka esu girdejes visi jie esa prasti toki kaip jis 69 XXXtentatcion, lil yacht ir kiti lil idiotai
    1    3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close