Nauja DainaNaujienos

Įvertinkite: Mad Money ir Segreto pristato savo pirmąjį kūrinį „Stebuklinga šalis“

mm segreto stebuklu salisRadijo stotis pasiekė pirmasis Mad Money ir Segreto kūrinys „Stebuklinga šalis“, kurį naujai susibūręs duetas įrašė kartu su Egle Petrikaite.

Tik po šią savaitę publikai prisistačiusio Segreto pseudonimu slepiasi profesionalus diskžokėjus, savo tapatybę bent kol kas laikantis paslaptyje. Tai – ambicingas projektas, kuriuo siekiama atskleisti įdomų ir nenuspėjamą personažą, kuris ilgainiui gali kisti ir evoliucionuoti.

Jau netrukus Segreto ir repo atlikėjo Mad Money duetą bus galima išvysti naktiniuose šalies klubuose, o kol kas – klaustyojų teismui atiduodamas pirmasis jų kūrinys.

„Stebuklinga šalis“ – tai reali dviejų žmonių jausmų ir kasdienybės istorija, pateikta per pasako prizmę. Ji – tai fėja, jis – vėjas. Jų nesuderinamumo bei vienas kito papildymo peripetijos liejasi gyvenimiška patirtimi paremtose dainos eilutėse ir tarp jų“, – sako Mad Money.

„Tuo pačiu tai kūrinys, skirtas laimę randantiems paprastuose, mažuose, kasdieniniuose dalykuose. Amžina vertybė, tyras materialaus pavidalo bei kainos neturintis jausmas, nustelbiantis betoninio skruzdėlyno skubejimą, neturėjimą laiko suprasti ir padėti. „Stebuklinga šalis“ – tai šviesa tamsiose, metų laiko paveiktose, ledo sluoksniu padengtose klausytojų širdyse“.

 

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close