Albumai

J. DILLA – Donuts

Prieš kelis mėnesius mes kaip dauguma kitų internetinių puslapių anonsavome , kad Jay Dee kitaip dar žinomas kaip J.Dilla, vienas iš topinių hip hopo ,prodiuserių planuoja 2006 metų pradžioje išleisti savo instrumentinį albumą, keistu pavadinimu ‘Donut“. Jay sakė, kad tai bus bandymas padaryti hip hopą, kuriam nereikėtų jokiu mc , tai būtų įdomus , savarankiškas projektas. Kitas jo kūrybos lygis. Ir štai , 2006 vasaris , I į mano rankas patenka žadėtas darbas.Viršelį puošia lipdukas , anonsuojantis kad šitame diske yra 31 instrumentalinis kūrinys , ir šio albumo autorius dirba su tokiom grupėm kaip Jaylib, Slum Village, Common, A Tribe Called Quest. Žemiau dar pora daug reiškiančių citatų “Tai mano mylimiausi prodiuseris” Pharrel Williams, nu arba Kaney West teigiantis kad J.Dilla ko gero geriausias mušamųjų meistras , kurio neįmanoma pralenkti , geriausiu atveju tik susilyginti su juo.

 

Savotiška tai yra mixtapas, į kuri J.Dilla, nežiūrint į jį kankinančią liga sudėjo tai ką sugeba ir žino geriausiai , tai kas jam patinka , 70tųjų muzika , drąsius nepublikuotus eksperimentus , filmų ištraukas , garsų kakofonija , mintis užkoduotas paslaptingų muzikos ir žodžių kodų, savo siela . Kai vienas iš jo draugų paklausė ką reiškia toks albumo pavadinimas, ‘Donuts”(spurga) jis atsakė ” Jay mėgsta spurgas”, ir nusišypsojo.

 
Albumas kaip jau aš sakiau , tai 31 trumpas kūrinys, kuris susilieja į vieną garso jūrą , kuria galima klausyti valandų valandas…man atrodo kad daug kam tai bus ne itin skanus produktas, bet bus tokių , kurie kaip ir aš su malonumu pasiners į šį puikų darbą.

 
Malonu matyti, kad albumą išleido Stones Throw records, laibas kuris visada garsėjo savo simpatija , senai gerai juodaodžių muzikai, laiblas kurio produktai , tiesiog pristumti ta muzika.

 

Kaip ir buvo žadėta , albume nėra jokiu MC , jeigu yra balsai , tai pagrinde praeities aidas , iškirptas iš mylimų kūrinių ir filmų… Ko gero, mes galime drąsiai teigti, kad J. padare tai ką buvo suplanavęs , ir šitas jo darbas, kaip ir viskas ką jis padarė ir viskas kas jau padaryta , bet nepasirodė , bus puikus priminimas, apie nuostabu žmogų…

 

Nu ką čia daug šnekėti , tiesiog rekomenduoju …

 

Bitai:10/10

Originalumas: 8/10

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close