Albumai

JAD REC pristato albumą "3bornikas"

JAD REC "3bornikas"
JAD REC “3bornikas”

Skirtingas suvokimas ir matymo kampas leidžia atsirasti įdomioms muzikinėms sintezėms, kurias galime išgirsti neseniai pasirodžiusiame JAD REC chebros albume, pavadinimu “3bornikas”. JAD REC atsiradimo istorija verta dėmesio tuo, jog šio projekto iniciatoriai pradžių pradžioj net nemąstė, kad toks produktas išvis išvys dienos šviesą.

Viskas prasidėjo nuo idėjos, kurią išgliaudė trys Lietuvoje gerai žinomi MC: Faytas, kuris nevengia griežto žodžio, kritikos, bei leidžia pažvelgt į savo gyvenimą iš arti, Namber 89 išskirtinio flow savininkas ir GanjaMan a.k.a SayMore pirmininkas – freestyl’o puoselėtojas bei teisingo repo politikos vykdytojas, be kurio kuravimo ir minčių šis CD nebūtų sustyguotas. Taigi, idėja buvo tiesiog įsirengti įrašų studiją, kurioje dieną-naktį būtų galima kepti gabalus ir nepaisant jokių pašalinių nuomonės smerkt, peikt, girti ir keikt dalykus, kurie neduoda ramybės ir verčia į rankas pasiimti tušinuką. Bėgant laikui studijos duris praverdavo vis daugiau žmonių, kurie neišeidavo iš jos nepalikę savo vokalo pėdų mikrofono smėlyje. Taip plėtėsi chebra, gimė vis daugiau idėjų, kurios virsdavo stipriais gabalais.

Gretas papildė Chiovas, kuris muzikoje jaučiasi it žuvis vandenyje – sugeba tiek dainuoti, tiek repuoti, laisvai improvizuoti, žodžio meistras Hidroplanas, kurio tekstams Lietuvoje vargiai kas prilygsta, Beeta – gimęs velnio gūštoj, savo tekstais brendantis anapus suvokimo ribų, Micro One – išskirtinio balso ir tarties savininkas, unikalus tiek flow, tiek minčių dėliojime ir sugebėjime giliai kapstyti, Black Snow – savito stiliaus pradininkas Lietuvoje, narkorepo propaguotojas ir puoselėtojas, rusakalbis reperis Sonk, Nasty – senas vilkas, staugiantis prieš mėnulį žemu balsu, Skorpas – kriminalinis reperis,bei vienas iš geriausių ir seniausių Lietuvos reperių Banjooz.

Toks reperių tandemas duoda jums produktą, kurio nepaklausyti neįmanoma. Kad “3bornikas” išvystų dienos šviesą prie jo padirbėjo nemažai rankų – K.trips – beatmaker’is, jaunas ir perspektyvus Einšteinas, JAD REC narys Rakaz, kuris sukūrė kompaktui dizainą, Rolis – be kurio laidininkystės išmanymo neveiktų nei vienas mikrofonas ir kolonėlė, T-customs, kuris surado, kur ir kaip įrašyti, atspausdinti kompakto veidą, YoLoco, be kurio pieštuko JAD REC neturėtų tokio nuostabaus logo. Be abejo didelė padėka ir Jungtinėms Architektų Dirbtuvėms, kurios suteikė galimybę turėti patalpą, kurioje ir gimė visa tai, ką tikrai privalote išgirsti.
Dėl įsigyjimo rašykit į PM JAD REC

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close