AlbumaiNaujienos

Jau dabar legendinis sunkiasvorių albumas [Vinnie Paz ir Tragedy Khadafi  “Camouflage Regime”]

 “Trag visada buvo vienas iš mano mėgstamiausių MC. Per daugybę metų mes ne kartą padirbėjom kartu studijoj, bet bendro albumo įrašymas su juo –  buvo mano sena svajonė” viename iš savo interviu, paklaustas apie šį albumą sakė Vinnie Paz.

Patikėkit, šią savaitę buvo daugybė labai sunkiasvorių pretendentų į savaitės albumus, naujas Diabolic & Vanderslice bendras darbas, smagus Split Prophets albumas, kietas  Eto ir Superior naujas kolabas “Long Story Short” arba Crimeapple ir DJ Skizz ep paleistas per Daupe records, bet galų gale nugalėtoju tapo “Camouflage Regime”, kuris sujungė dvi legendas viename.

Tragedy Khadafi yra iškirtinis MC, Queensbridge atstovas bei originalus Juice Crew narys, turintis gan sėkmingą solo karjerą. MC, ant kurio kūrybos  išaugo kartos hiphopo gerbėjų. Antrasis, kaip supratot Jedi Mind Tricks ir Army of the Pharaohs lyderis – Vinnie Paz. Gan dažnas svečias Gatvės Lygos grojaraščiuose. Taigi užteks istorijos ir ditirambų ir einame arčiau pačio reikalo.

“Camouflage Regime” įtraukė savo skambesiu ir istorijom. Jau nuo pirmo gabalo. Išties Vinnie ir Trag yra gerai susidirbęs duetas, plius abu turi savo savitą charizmą, savo lengvai atpažįstamą stilių ir tai, kas išskiria juos iš minios. Albume abu gerai dapildo vienas kitą, pratęsia vienas kito istoriją, tai tiesiog negali nežavėti. Nors vistiek chebra pakvietė ir vieną kitą svečią sau į kompaniją. Tai senas bičiulis Ill Billas , Agallah ir Iron Sheikh. Vienas iš kritikų pasakė, kad jau nuo pirmų kūrinių supranti, kad tai bus klasika, albumas kurį dar ilgai gros ir apie jį kalbės, albumas, kuris išliks istorijoje.

Stilistiškai albumas, ko gero daugiau turėtu patikti Vinnie Paz gerbėjams. Kaip besuk čia daugiau yra būtent jo kūrybos pratęsimas, nors Tragedy paskutiniuoju laiku irgi gan yra linkęs į eksperimentus. Jo vardas, kaip taisyklė yra surištas su kitokiom hiphopo formom, kitokiu skambesiu, bet jis yra nuostabus pavyzdys, kaip hiphopo veteranas, žmogus pradėjęs savo veiklą dar 80-tųjų pradžioj… sugeba likti aktualus ir įdomus ir mūsų laikais .

Kaip supratot Vinnie ir Tragedy pagimdė dar vieną legendinį albumą, kurį šią savaitę su malonumu pristato Jums ir mūsų laida. Skanaus!!!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close