NaujienosStraipsniai

Jei moki šokti, tai gali pakeisti tavo gyvenimą (pasaulinio dėmesio verta atranka prasideda)

Red bull flying bach lietuvojeArtėjant unikalaus klasikinę ir gatvės kultūras vienijančio projekto „Red Bull Flying Bach“ premjerai Lietuvoje šalies gatvės šokio trupes apskriejo netikėta žinia. Net 15-ai stipriausių šokėjų komandų bus suteikta galimybė kovoti dėl progos lapkričio 26-ąją pasirodyti Vilniaus Kongresų rūmų scenoje.

Projekto iniciatoriai „Red Bull“ ir televizija TV3 jau paskelbė registraciją į analogų neturintį realybės šou „Red Bull Flying Bach Local Challenge“. Spalio 1-ąją autoritetinga komisija, sudaryta iš gatvės šokio bei šou verslo ekspertų, iš visų užsiregistravusiųjų atrinks 15 komandų, kurios „TV3Play“ eteryje varžysis dėl šokėjų karjerą ir gyvenimą pakeisti galinčio prizo.

Realybės šou nugalėtojams – registruotis gali ir poros, ir komandos iki 8 šokėjų – atiteks kvietimas į meistriškumo dirbtuves, kurias lietuvių šokėjams ves „Red Bull Flying Bach“ žvaigždės iš Vokietijos „Flying Steps“, specialus pasirodymas prieš renginį Kongresų rūmuose ir 1000 EURčekis. Be to, žiniasklaidos dėmesys ir speciali laida, pristatysianti drąsiausius ir talentingiausius Lietuvos šokėjus televizijos eteryje.

Norėdami suteikti kuo daugiau kūrybinės laisvės šokėjams bei atrankoje išvysti kuo platesnį talentų spektrą projekto organizatoriai nusprendė neriboti nei muzikos, nei stiliaus pasirinkimo.

„Red Bull Flying Bach“ – tai klasikos ir modernaus šokio akistata. Vieną žymiausių vokiečių kompozitoriaus Johano Sebastiano Bacho kūrinių „Gerai temperuotas klavyras“ scenoje vizualizuoja keturis kart pasaulyje geriausia pripažinta breiko šokėjų trupė „Flying Steps“. Projekto meno vadovas – klasikinės muzikos pasaulio autoritetas vokietis Christoph Hagel.

„Red Bull Flying Bach“ jau įvertino 300 tūkstančių žiūrovų Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Australijoje, Japonijoje, Europoje – per penkerius metus projektas apkeliavo beveik tris dešimtis šalių, tačiau niekur scenos nesidalijo su vietos šokėjais. Lietuviams pirmiesiems suteikta galimybė pasirodyti vienoje scenoje su „Flying Steps“.

Bilietais į lapkričio 26-osios pasirodymą Vilniaus kongresų rūmuose prekiauja „Bilietų pasaulis“.

Registracija į TV projektą: www.redbull.lt/flyingbach

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close