NaujienosVideo Klipai

Juose telpa daug ir įkvepėjų, ir veidų – Willie Valo

photo by @ponulisproduction

Mus įkvėpė: Bilas iš ŽAS, Juozas Liesis iš Bavarijos, Zemyras su Tomu Kranichu iš Kobra 11, na ir žinoma Algis iš Greitai. Tokius žodžius retai išgirsit grupės prisistatymo proga, bet tokia tiesa. Mes esam grupė Willie Valo ir dalinamės su jumis pirmuoju mūsų vaizdo klipu – Kite.

[ytp_video source=”sbop7UcrFe4″]

    Vilhelmas | Willie yra grupės inspiracinis vedlys, idėjų generatorius ir geros auros magnetas, jo svajonė -užaugus būti, jau prieš tai minėtu, Bilu. “Dažnai susimastydavau, kodėl kai kurios grupės turi narius, kurie, jei dainuoja, tai turbūt ne pačias svarbiausias partijas. Dabar jau turiu atsakymą, nes jiems būdavo smagu leist laiką kartu. Toks ir mūsų duetas, dainuosiu daugiau aš, o Willie bus kitų mūsų grupės reikalų specialistas” – sako antrasis grupės narys vokalistas Valius | Valo.

photo by @ponulisproduction

   “Stebuklingas sutapimas, bekuriant savo Facebook paskyrą, sužinojome, kad grupė Him paskelbė apie savo karjeros pabaigą, ne paslaptis, kad jų lyderio vardas labai panašus į mūsų grupės pavadinimą. Deja, bet negalėjome nieko padaryti, tėvai davė mums tokius vardus, o vienas kitą seniai taip vadiname, tai po dienos naujienų abejonės dėl grupės pavadinimo visiškai dingo. Willie Valo? Willie Valo, negalim prieštaraut gamtai” – juokiasi dueto narys Willie.

    Pirmasis grupės kūrinys – Kite. Vaizdo klipu rūpinosi Willie Valo komandos dalimi spėjusi tapti “Ponulis Production” komanda. Dainos skambesiu rūpinosi  ne tik Hip Hop bendruomenei puikiai žinomi: Skellow, Innomine, Jurgis Masilionis, Z On A bei Movo grupių gitaristas Augustas Masevičus. “Tai pirmasis mūsų darbas, procesais esam patenkinti, smagu. Ikurti grupę nutarėm dėl to, kad norėjosi skirti daugiau dėmesio savo pirmajai meilei  – Hip Hop’ui. Su Z On A grojam į standartų rėmus netelpančią muziką ir tai yra mano viena veido pusė. Willie Valo – bus kita ir jausiuosi laimingas galėdamas kurti abiem frontais.” – sako ir grupės  Z On A vokalistas Valius.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close