NaujienosRenginiai

Ką mūsiškiai mano apie atvykstančius Lordus

lords of the underground loftasPastarieji metai hip hopo mėgėjams yra išties įspūdingi – bent kas ketvirtį į Vilnių atvyksta po vieną legendą. Šio rudens hitas – repo auksinio amžiaus žvaigždės iš JAV – „Lords of the Underground“.

„Prieš porą metų teko matyti juos gyvai. Patikėkite, ne kiekvienas atiduoda tiek energijos scenoje. Jie yra Niudžersio klasika!“, – sako pernai metų geriausios repo grupės Lietuvoje „Tie Geresni“ narys DJ Swix.

Lietuvių reperiai augo su Lords of the Underground:

 

Jaunimo dievukas Nas lenkia galvą

Smarkūs tekstai ir daužantys ritmai – iš tiesų, kadaise Džersio vaikiai netikėtai tapo tikromis ikonomis. Net tokie šių dienų jaunimo dievukai kaip Nas kviečia „lordsus“ keliems garbės rimams savo įrašuose.

„Nors kūrinį „Where Are They Now?“ įrašinėjome skirtingose studijose, tačiau vien faktas, kad Nas panoro pagerbti tuos, kurie pasirodė gerokai anksčiau nei jis – vertas atgalinės pagarbos“, – sako „Lords of the Underground“ narys DoltAll.

Žinoma, „Lords of the Underground“ muzika tapo pirmąja repo mokykla ne vienam šių dienų reperiui ir Lietuvoje:

„Tai buvo mano pirmoji atrasta repo grupė iš JAV. Beje, iki šiol jie yra mano favoritai. Kiekvienam tikram MC „Lords of the Underground“ yra didis pavyzdys“, – sako reperis Kamy.

 

Ką apie savo šlovę mano patys amerikiečiai?

Po „Lords of the Underground“ pasirodymo Niujorke, Sidnėjuje ar Rio į užkulisius nuolat užsuka ne viena pasaulinio garso žvaigždė:

„Esu pakylėtas, kai prie mūsų pačios prieina tokios legendos kaip RUN DMC ar George’as Clintonas ir pasako daug gražių žodžių“, – sako grupės narys Mr. Funke.

Apie kalbos barjerus svetur ir grupės tekstų svarbą Mr. Funke kalba užtikrintai: „Koncertuojame daugybėje šalių, kur žmonės išvis nekalba angliškai, bet jie žino, kas yra Chief Rocka“.

Verta paminėti, kad grupės narį DoltAll galėjote matyti ne tik per MTV, bet ir kine. Kaip ir „Lofte“ kelis kartus besilankęs „Onyx“ narys Sticky Fingaz, DoltAll atranda save ne tik muzikoje, bet ir filmavimo aikštelėje.

Jį galima pamatyti ir „Sopranuose“ šalia James’o Gandolfini, ir seriale „Įstatymas ir tvarka“ bei keliuose Brodvėjaus miuzikluose: „Esu pasiryžęs minti aktorinį kelią, kol pasieksiu Willo Smitho ar kitų panašių kūrėjų lygį, kai savo talentą išreiški tiek įrašuose, tiek ekrane“.

 

Vilniuje koncertuos menų fabrike

„Šiais metai grįžtame alkani scenos ir tikro repo. O Vilnius – mūsų radare jau kurį laiką!“ – sako „Lords of the Underground“ trečdalis DJ LordJazz.

Trijulė yra pasiryžusi išsprogdinti „Loftą“ labiau nei bet kurie scenos jaunikliai šiomis dienomis.

„Patirtis daro savo. Vyresnės kartos reperiai, kurie jau grojo „Lofte“ – pradedant DJ Premier, „Onyx“, „M.O.P“ baigiant Xzibit ar B-Real – visi pakeldavo fabriko stogą“ – sako „Lofto“ įkūrėjas, muzikantas Victoras Diavara.

Jau spalio 16 d. „Lords of the Underground“ pasirodys menų fabrike „Loftas“, o juos apšildys Lietuvos geriausieji – „Tie Geresni“.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close