Įdomu!NaujienosRenginiai

Kablys rudenį startuoja su Freddie Gibbs! Ar tai bus stipriausias Urban renginys šį sezoną?

Gibbs atkeliauja į Vilnių
Gibbs atkeliauja į Vilnių

DUALITY – nauja Kultūros baro Kablys serija pristatanti žymiausius pasaulinės urban muzikos scenos vardus. Naujosios serijos ir Kultūros baro Kablys klubinio sezono startas su vieno geriausių šių metų albumo autorium FREDDIE GIBBS jūsų lauks jau šį šeštadienį, rugsėjo 6.

Iš nušiurusių JAV vidurio vakarų kilęs Freddie Gibbs savo muzika komentuoja rajonų bei getų politiką, o “The Ghetto” klipas glaustai iliustruoja jo gyvenimą. Daugybės gerbėjų bei muzikos kritikų su legendiniu 2pacu liginamas Freddie Gibbs yra tylių mažumų balsas, pasakojantis apie griūvantį metropolį, nuo kurio socialinių problemų nusisuko valdžia.

Freddie Gibbs pradėjo nuo dviejų mixteipų: “The Miseducation of Freddie Gibbs ir ryškaus “Midwestgangstaboxframecadillacmuzik” – epo apie gatvės tiesas, kurio dėka muzikantas pateko ant XXL metų naujokų numerio viršelio ir įrašė savo vardą į kolektyvinę reperių pasąmonę. SXSW festivalyje Gibbs įtiko išrankiausiai publikai – ne visiems reperiams yra taip nuskilę, ir tai buvo tik pradžia. Vėliau sekė mini-albumas “Str8 Killa” ir debiutinis albumas “ESGN” – niekas dėl šio MC talento pečiais nebegūžčiojo.

Šie metai Gibbs prasidėjo albumu “Piñata” kartu su Madlib ir puikiais skaičiais – per pirmąją savaitę nuo pasirodymo parduota 10 tūkst. albumo kopijų. Tai 17 dainų ir krūvos kietų vardų rinkinys – prie Gibbs prisijungė Raekwon, Earl Sweatshirt, Danny Brown, Domo Genesis, Scarface, Ab-Soul, Casey Veggies, Mac Miller ir kiti.
Metams įpusėjus Freddie Gibbs susitarė su DJ Fresh dėl “The Tonite Show” dešimties kurinių projeko, o jame pasirodė Raekwon, Sir Michael Rocks iš The Cool Kids, Trae Tha Truth, G-Wiz, E-40 ir kiti.

Dar šiais metais turi apsireikšti ir antrasis Freddie Gibbs albumas “Eastside Slim” – yra ko laukti. O šiuo metu Freddie Gibbs laukia galingas turas per JAV su Tech Nine, o po to – Europa ir Lord Fredrick vardu pavadintas turas.

Freddie Gibbs muziką gerai vertina ne tik didelis burys ištikimų gerbėjų bei scenos senbuvių, bet ir tokių kultinių muzikos portalų kaip Pitchfork, Consequence Of Sound, NME, HipHopDX kritikai. O muzikos milžinai Billboard ir Complex albumą “PInata” išrinko vienų iš dešimties geriausių kolkas išleistu įrašu šiais metais.

Be pagrindinio vakaro svečio hip hopo scenai Kablyje atstovaus ir lietuviai:

Eventas https://www.facebook.com/events/741400695923517/?ref=44&unit_ref=related_events
Eventas https://www.facebook.com/events/741400695923517/?ref=44&unit_ref=related_events

GATVĖS LYGA SOUNDSYSTEM: SVARAS ir MAMANIA
TIE GERESNI
MESIJUS x GARO
DJ SWIX (Tie Geresni)
DJ YANKEE (Hood Pass)
ALKO (Street Up )

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close