AlbumaiNaujienos

Kai du broliai nutarė sujungti jėgas… Madlib ir Oh No …The Professionals #78

Pagaliau pasibaigė visas tas šventinis šurmulys! Baltos barzdos, girliandos, Kalėdinės eglės ir cukrinė muzikėlė po truputį dingsta iš mūsų gatvių. Metų suvestinės, metų albumai, metų topai, metų atradimai ir metų nusivylimai. Gatvės Lyga irgi pagaliau baigė su savo šventinėm pareigom, nes Kalėdinė laida padaryta, metų geriausių laida padaryta, Gatvės Lygos LT topas ir tas už visus metus padarytas.

Taigi laikas sugrįžti į senas vėžes, prie senų rubrikų, naujos muzikos ir svečių. Ir ta proga leiskit pristatyti Jums pirmą šių metų mūsų savaitės albumą, kurio laukėme jau kurį laiką. Albumą, kuris jau kurį laiką sukasi mūsų grotuvuose, o ne už ilgo atsiras ir mūsų rankose…. “The Professionals”.

Manau nėra paslaptis, kad Madlib ir Oh No yra broliai, abu per daugybę metų yra išleidę ne vieną solo albumą, įrašę visą eilę bendrų projektų su kitais MC ir beatų kūrėjais. Abu jau kurį laiką nusipelnę ir legendos statusų. Nežinau, kaip ar pas jus, bet pas mus tai tikrai jų albumai grodavo, groja ir manau gros. Jų vardai ant viršelių, netgi pas niekam nežinomus atlikėjus, reiškia, kad tai bus įdomu klausyti ir to negalima praleisti.

Panašu, kad per savo ilgametę veiklos istoriją, abu tik keletą kartų turėjo progą padirbėti kartu… Jeigu ne klystu The Professionalls vardas anksčiau pasirodė tik pas Madlibą “WLIB AM: King of the Wigflip”. Vėliau jo “Madlib Medicine Šow #9: Nittyville”, ir ne taip seniai išleistas “Gangster Music” rinkinyje. Bet kalbų apie pilnavertį bendrą albumą vis neatsirasdavo, nors manau daug kam kildavo tas klausimas, kodėl ne? Galėtų būt geras…mhh – net keista…

Ir štai matyt abu prinoko, ir pačiam 19-tųjų gale interneto platybes pasiekė jų bendras albumas, prasidėjo netgi išankstiniai CD ir vinilų pardavimai.

Nors abu broliukai yra užsirekomendavę  kaip geri MC ir kaip įdomūs beatmakeriai… tačiau šio albumo atveju jie pasidalino. Madlib paėmė ant savo pečių visą muzikinę pusę, o OH NO pasirūpino vokaline dalim.

Kai albumas tik pasirodė, aš buvau paklaustas ar tai daugiau Madlibo albumas ar Oh No… Mhh pačiam pasidarė įdomu, pradėjau klausyti dar kartą… ir panašu, kad tai daugiau yra vis dėl to senuko Madlibo, nors tai kaip jis skamba, tai kaip jis jį sulipdė, yra daugiau Madlibas norintis įtikti broliukui. Norintis parodyti šį bei tą naujo, norintis padaryti žingsnį nuo savo standartinio skambesio… Ir dėl to albumas gavosi tik įdomesnis. Yra vietos, kur norisi kartoti ir kartoti, yra vietų, kuri stebino savo naivumu ir žaliu skambesiu… panašu, kad broliukai labai gerai praleido laiką kartu. Smagu, kad jiems labai gerai pavyko suderinti abiejų savo ilgametę patirtį – mano aplodismentai!!!

Nors kaip supratot beveik visą vokaline dalį sutvarkė pats Oh NO, albume yra pora svečių, ir ne be reikalo būtent tas gabalas buvo paleistas pirmu singlu “Superhumans,” kartu Elzhi ir senuku Chino XL. Gabalas tikra bomba, kuri tikrai turėjo susprogdinti pirminius albumo paradavimus. Tai buvo laaabai teisingas sprendimas, nors nereikia galvoti, kad visas albumas skamba būtent taip – jame yra daug daugiau kitokių spalvų ir nuotaikų…

Taigi galima jau dabar garantuoti kad albumas taps dar viena hiphopo klasika. Dar vienu albumu apie kurį kalbės ir su kuriuo lyginsis. Panašu, kad Madlib yra tikras pro, kai kalba eina apie tokius albumus… Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Laidos svečias Pushaz, kuris pristatys naują savo albumą. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Domina?

Close
Close