AlbumaiNaujienos

Kai dvi jėgos susijungia padaro savaitės albumą [Blu ir Oh No “A Long Red Hot Los Angeles Summer Night”] #41

Vienu iš šių laikų trendų tapo kolabo albumai. Panašu, kad atlikėjams nuobodu kurta savo grupių ribose arba užsidaryti vien solo konceptuose. Visi nori paįvairinti savo kasdienybę, taip sujungdami savo kūrybinę jėgą su kuo nors. Būtent taip atsitiko ir su mūsų šios savaitės Gatvės Lygos albumu.

Turbūt ypatingai nei vieno nei kito – pristatinėti jums neprireiks. Blu, tai puikus MC besiblaškantis nuo 2006-tųjų vieno projekto iki kito Nuo NY’ko iki gimtosios Kalifornijos. Antrasis beatmakeris Oh No -kultinio Madlibo jaunesnysis broliukas. Jis vėlgi ant savo kupros turi daugybę sėkmingų ir nelabai albumų, bendrų projektų, o kai kurie iš jų netgi tapo savita hiphopo klasika. Abu daug metų gyvena ir kuria hiphopą, abu turi kuo pasigirti ir ką užmiršti. Abu yra gerbiami ir mėgstami, bet tarsi užstrigo viduriuke. Galbūt todėl daugelis iš šio albumo nesitikėjo kažko ypatingo. Na bus dar vienas eilini , bet kokybiškas darbas,- tačiau mūsų džiaugsmui jie klydo. Nes albumas gavosi išties geras.


Panašu, kad Blu ir Oh No tikrai pasistengė. Vienas ir kitas atliko savo darbą aukštumoj. Blu nuo savo debiutu neskambėjo dar taip kietai… jo rhaimai albume tiesiog užvaldo. Mūsų aplodismentai už tematikas, idėjas, tai kaip jis repuoja ir supina rhaimus. Jam netgi nebuvo reikalo kviesti visos tos krūvos svečių, kurie sudalyvavo albume, ypač kad kai kurie patingėjo ir davė vieną kitą minusą bendram vaizde. Oh No irgi meistriškai panaudojo tai ką sugeba – albumas skamba puikiai. Toks jausmas, kad Blu ir Oh No įrašinėjo savo paskutinį albumą ir jiems tikrai labai rūpėjo tai ką jie darė. Jiems buvo įdomu, jie iškėlė vienas kitą, ištobulino, tai ką žinojo ir mokėjo. Čia būtų galima dar papilti gerų žodžių, bet geriau tiesiog paklausyti arba dar geriau – įsigykite ir nepasigailėsit.

Išties puikus albumas. Albumas ant vieno įkvėpimo. Albumas priverčiantis galvoti ir suprasti ką norėjo chebra pasakyti savo istorijomis.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close