AlbumaiNaujienos

Kai susijungia dvi bangos The Old Skull “Fantasmi Ruggine e Rumore” #83

Itališkas metalo ir repo mišinys

Tiek kas pradėjo domėtis hiphopu 90’tais, manau dar atsimena legendinę Zarrazos muzikos prekių parduotuvę Tilto gatvėje. Tai buvo ko gero vienintelė vieta tuo laiku, kur buvo įmanoma įsigyti kasečių su hiphopo įrašais, video kasečių, arba kažkokios hiphop atributikos.

Nors Zarrazos vadovas Jonas ir ne buvo hiphopo gerbėjas, jam išties yra už ką padėkoti. Bet netgi ten būdavo etapų, kai neatsirasdavo jokių naujų hiphopo albumų ir tada aš asmeniškai atradau sau Biohazard, Rage Against the Machine, Pro Pain , Clawfinger ir daugybę kitų sunkaus metalo grupių, kurios labai sėkmingai ir su kažkokia savita energija panaudodavo repavimą, hiphopo ritmiką, arba DJ’us savo albumuose… ir iki šios manyje išliko meilė tokiai muzikai.

Ir štai Sausio gale į mano rankas ir ausis pateko naujas Italijos leiblo Tuff Kong išleistas albumas The Old Skull… tiek energijos, tiek užvaldančio garso, puikių mc senokai teko girdėti. The Old Skul išties nauja žvaigždė italų hiphope… Nors iš tikrųjų, tokie ir naujokai.

The Old Skull sudaro Luca Martino (mušamieji), Francesco Persia (gitara), Emanuele Calvelli (boso gitara ), Alex Merola (dar vienas gitaristas) ir DJ Snifta. Jau kurį laiką jie gan sėkmingai verda Romos metalo scenoj, tik kad šį kartą jie nutarė kitaip pateikti savo kūrybą ir ta proga prikvietė prie albumo prisijungti visą būrį išskirtinių ir legendinių Italijos MC ir DJ’jų. Tarp kurių tokios legendos, kaip Shaone, Francesco Paura ir Speaker Cenzou, Ligurian DSA Commando (Krin183, MacMyc, HellPacso ir DJ Sunday), Roman Suarez ir Sicilian Nobridge. Plius tokie DJ’jai kaip DJ Craim, DJ Fastcut, DJ Snifta ir D Jaq. Išties galinga kompanija, taigi suprantama, kad albumas gavosi tikra bomba. Tikras italų dabartinio hiphopo dreamteam sujungtas su sunkaus metalo grandine. Grupės pavadinimas vėlgi savitai atspindi viso koncepto esmę… iš vienos pusės hiphopo senoji mokykla, iš kitos metalo simbolika – kaukolės…

Taip Old Skull grojama muzika nėra labai jau tipiška muzika Gatvės Lygai , bet manau ne vienas senas hiphopo gerbėjas išaugo klausydamas panašią muziką. Man irgi labai patiko kaip meistriškai chebra sujungė keletos kartų hiphopo elementus. Albumas nėra tiesiog banalus kažkokio senai girdėto skambesio pratęsimas. OldSkull sugebėjo  sujungti viską šviežiai, pateikė DJ partijas, lygiaverčiai su MC ir kitais instrumentalistais… Mano aplodismentai, gaila kad pas mus labai jau trūksta tokių albumų, nors niekam nėra paslaptis, kad ne vienas iš mūsų hiphopo grandų savo laiku atėjo į hiphopą iš punk rocko arba metalo… potencialas būtų… Donciavas ir Kastetas, kaip ir bandė suvynioti savo bendrą viziją į tą pusę, bet matyt nesurizikavo, o taip norėjosi kažko tokio…

Skanaus – noriu tikėti, jog jums patiks, kaip ir man!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Šios savaitės laidos svečias Eroot! Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close