AlbumaiNaujienosUncategorized

Kai susijungia Wu Tangai, komiksai ir legendos [Czarface Meets Ghostface Killah] savaitės albumas #39

Inspektah Deck iš legendinių Wu Tang karių dinastijos ir Bostono undegroundo legendos 7L ir jo senas bičiulis Esoteric per savo gan ilgą karjerą karts nuo karto vis susibėgdavo studijose, arba kokio koncerto metu. Tačiau tik 2012-tais abi legendos nutarė susimesti savo kūrybines jėgas ir įrašyti šį bei tą kartu. Taip prasidėjo CZARFACE hiphopo, komiksų ir geros nuotaikos simbiozė. 2013 metais vasario 19-tą dieną CZARFACE išleidžia savo debiutinį albumą “Czarface” – kaip vienam iš savo interviu sakė Inspektah Deck: “jų tikslas tiesiog buvo įrašyti albumą, kurio būtų verta klausyti”. Ir kaip parodė laikas – taip ir atsitiko,  o kartu taip gimė legenda.

Metai po metų, albumas po albumo, projektas po projekto, komiksas po komikso… – atėjo dar vienas vasaris tik šį kartą 2019-tųjų… ir dienos šviesą išvydo naujas Czarface albumas. Šį kartą sau į kompaniją chebra pasikvietė dar vieną Wu narį, tai Ghostface Killah, kuris kaip ir kiti Czarface nariai yra susižavėję komiksų pasauliu ir jam labai patinka dalintis studija.

Naujas albumas, vėlgi nenuvylė, Czarface tęsia savo tradicijas. Tai gan unikalus skambesys, kuriame susijungia seno amžiaus pradžios undergraundo garsai su naujoviškais trendais. Patys rhaimai supinti iš futuristinių istorijų, gatvės legendų ir hiphopo tradicijų. Albumas, kurį arba mėgsti arba nekenti… Albumas, kurio įdomu klausytis bet kokiu atveju, ką besakytų kritikai.

Czarface buvo ne pirmi ir turbūt ne paskutiniai, kurie sujungė hiphopą ir grafinį novelių pasaulį, bet ko gero tik jie sugebėjo išleisti ir ilgą laiką išlaikyti visa tai aukštame lygyje.  Netgi senukas MF Doom su savo kauke – galėtų pavydėti.

Taigi naujas Czarface albumas, su gan banaloku pavadinimu – yra mūsų šios savaitės albumas, kurį Gatves Lyga ir rekomenduoja atrasti jūsų ausims.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close