NaujienosRenginiai

Kai tiek daug repo ant beats'ų skamba: ieškantiems "Ritmo Kovų" koncentratas

ritmo kovosReperiams reikia beatmeikerių ir ne tik old schoolo. Pasižiūrėkime, kas šiais metais nuominuoti geriausių albumų kategorijoje. Pamatysime Innomine (su Lilu), Raudę (šalia Omerta), ką jau kalbėt apie Mesijaus ir Munpauzn duetą ar Garazhe Nerūkoma. Taigi besidairantiems įdomių prieskonių repui Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjai pristato „Ritmo kovų“ kompiliacijos ketvirtą dalį.

Pirmąkart dar 2010-ųjų pavasarį Lietuvos alternatyvios elektroninės muzikos talentus suvienijusios kompiliacijos atgimimo teko laukti trejus metus – trečioji dalis pasirodė dar 2012-ųjų gruodį.

Rinkinyje – šalies urban-elektroninės muzikos scenoje jau žinomi kūrėjai, o taip pat ir keli daugeliui pirmą kartą girdimi vardai. Kaip bebūtų, „Ritmo kovų“ organizatorių, elektroninės muzikos kūrėjų susivienijimo „Renegades of Bump“ atstovų teigimu, atrenkant kūrinius į šią kompiliaciją išimčių nebuvo suteikta – į ją pateko tik patys geriausi.

„Gavome apie 40 kūrinių. Iš jų norėjome atsirinkti penkiolika pačių geriausių, paties aktualiausio skambesio šiandien kūrinių. Vėliau atsirinkome dar du papildomus kūrinius, bet tik tiek, – sakė Vitalijus Puzyriovas-Vaiper, „Renegades of Bump“ vadovas. – Mes įsitikinę – čia girdite tai, kas tiksliausiai atspindi dabartinę Lietuvos urban muzikos sceną.”

15 kūrinių rinkinį „Ritmo kovos IV“ galite rasti Spotify ir Soundcloud muzikos platformose, o panorėję jį įsigyti – tai padaryti galite iTunes internetinėje muzikos parduotuvėje. Taip pat kompiliaciją perklausyti ir įsigyti galite Bandcamp paskyroje:
https://renegadesofbump.bandcamp.com/album/ritmo-kovos-iv

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close