Įdomu!NaujienosRenginiai

Kaip darbo dienom atostogavom su Burn ir Loftu

Loftas Burn energy 5Ar žinote tą jausmą, kai ateini prie baro žiauriai ištroškęs ir gauni mėgstamiausio savo gėrimo, plius barmenas dar įpila „dvigubą“? Artėjant metų pabaigai, lieka konstatuoti faktą, kad šiemet būtent taip govosi su repo renginiais.

Nors atmintis negatyvui ir trumpa, bet visgi, kad suprastume, kaip skanu turėti kokybiškų renginių, prisiminkim metų pradžioje tvyrojusias nuotaikas, kai viena po kitos buvo skelbiamos „wow“ šou datos, kurios, kaip tas kortų namelis ir… kol galiausiai neįvykę koncertai skaičiumi jau pradėjo lenkti įvykusius. Tad tikrai – tuo metu buvome labai ištroškę.Tačau balandžio pradžioje buvo paskelbta, kad į Loftą atvažiuoja Serial Killers ( Xzibit, Breal ir Demrick, o koncerto apžvalga čia). Tuomet net gi optimistai į puikias žinias reagavo kiek santūriau, o kas 3 komentaras išvis atrodė maždaug taip: „ %^$*! dar vienas neįvyksiantis žvaigždžių koncertas, jūs ^%& jog tikitės, kad tūsas bus“. Žodžiu, norėjau pasakyti, kad metai tikrai nežadėjo išvis nieko gero iki tol, kol išvydome „Burn Energy Session“ Lofto renginių serijos vardą. Nors vardų girdėjome ir iki tol, tik čia skirtumas, kad kaip tarė – taip ir padarė (net daug daugiau, nei tikėtąsi).

Citata iš Serial Killers apžvalgos
Citata iš Serial Killers apžvalgos

Jau pats serijos pavadinimas mums sufleruoja, kas vyko toliau. Energija ir kokybė nuo pirmosios dalies labai aukštai iškėlė iki tol buvusius standartus. Toliau sėkmingai estafetę perėmė britai Foreign Beggars. Kiek ramiau pasirodė, bet „degimą palaikė“ ir romantiškesnis Latyrx duetas. Po jų neilgai trukus vėl kulminacinė akimirka, kai tik pradėjus vasaroti mus pakvietė gyvai susipažinti su vienais iš energingo repo etalonų visame pasaulyje laikomais – ONYX (koncerto apžvalga čia).

Žvelgiant atgal net gi kilo mintis, kad nors dauguma koncertų vyko darbo dienomis, tos dienos virto net ne savaitgaliais, o labiau savotiškomis atostogomis. Trumpomis, tačiau natūralią tėkmę ir kasdienybę paliekančiomis toli toli už horizonto. Gaila, kad taip susiklostė, jog Loftas ir Burn Energy mums, kad ir kaip stengėsi – nebegalės atvežti M.O.P. (turimomis žiniomis, tai tikrai ne organizatorių kaltė ir labiau situacija “shit happens” nei kažką blogo vertėtų ant jų pasakyti). Juolab, kad ir praeiti renginiai anaiptol netapo finansiniu požiūriu labai sėkmingi ir visa serija buvo varoma į priekį daugiau idėjinio variklio, prisiimant didelę riziką, kad finansiškai teks “įbristi”. Su bilietų grąžinimais ir pan. taip pat viskas rodosi vyksta sklandžiai. Tačiau ne viskas taip blogai ir baigsis. Kadangi darbo savaitėje yra 5 dienos,  Loftas ir Burn simboliškai dovanoja dar vieną, penktąją serijos dalį. Kaip skelbiama, bus “rimtas repo susirinkimas“.  Ir nors neatvažiuoja M.O.P. (tikimės pavyks išsiaiškinti priežastis ir tikėtis jų kitais metais) – turėsime visą būrį Lietuvos repo atstovų, kurie atsakingai nepalieka klausytojų “ant ledo” ir ketvirtadienį surengs nemokamą pasirodymą Lofte. Scenoje išvysime:

♔Vilnius Massive
♔Tavo Tėvas
♔ADE/MTW 
♔Omerta 
♔Mad Money 
♔Dee & Kamy 
♔Tie Geresni
♔DJ Mecool
♔Jad Rec

Taigi apibendrinant lieka dar kartą pasakyti „AČIŪ“ organizatoriams, kad metai ne virto dar vienais „pamestinukais“. Gal paskutinės “braškės ant torto viršaus” ir nebus, bet visgi tortą gavome, o kartu buvo (ir dar ketvirtadienį bus) gerai. Sumoje, repo renginių prasme, labai didėle dalimi dėl „Burn Energy Session“, šiemet turėjome situaciją, kuri vertė labiau šypsotis šią muziką mylinčius žmones. Laukiam ketvirtadienio ir tikimės kitais metais dar ne kartą nustebinsiančių naujų dalių!

Ketvirtadienio durys: 18:30
Renginio pradžia: 19:00
Kaina apvali: 0
Visa info http://www.menufabrikas.lt/burn-energy-session-repo-susirinkimas-nemokamai
Ir kaip sakė VEE:Siūlau visiems savo emocijas išlieti čia: https://www.facebook.com/Theofficialmop. Mums oficialiai dar nėra paaiškinta, kodėl koncertas atšaukiamas / perkeliamas. Gal jie sureaguos, jeigu supras, kad čia ne užkampis, ir kad čia visa masė hip hop gerbėjų jų laukia”
Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close