NaujienosRenginiai

Kaip ir kas met į negyvenamą salą klausyti repo! Galapagų repo sąrašas

galapagai gestivalisVisi žmonės tikisi, kad gyvenimo aplinkybės arba bangos išmes juos į negyvenamą salą. „Tai yra „Galapagų“ vienas didžiųjų privalumų, kad šis festivalis vyksta negyvenamoje saloje. Pusę darbo jau padarė ledynai ir tūkstantmečiai, sugrūdę tą žemės krūvą į reikiamą vietą ir mes ten mielai pagrosime“, – apie šį savaitgalį sakė Mesijus. Lieka pritarti visu 100% ir tiesiog padėti atlikti antrąją pusę darbo. Laikas pakuotis ir vykti į šį savaitgalį gausiai repo garsais praturtėsiančią salą.

Repo tradiciškai Galapaguose bus daug, tad palengvinsime jums darbą ir apžvelgsime visą tai.

Penktadienis:

16:50 Circus stage RAPESEED. Williux ir SJ duetas, lengvais vasariškais tekstais pradės judinti festą.
20:40 RedBull Tour Bus Alco. Repo vakarėlių senbūvis, organizatorius, DJ, dalyvis ir tas žmogus, kuris privers ir jus “sudalyvaut”.
21h pagrindinėje scenoje išvysime jau 5 metus iš eilės į salą atvykstančius Lilą ir Innominę. Žinoma bus ir gyva grupė, todėl vakarą pradėsime užtikrintai ir vėluosiantys galės kaltinti tik patys save.
22:30 pagrindinėje scenoje pasirodys spalvinga ir tikrai meniška asmenybė iš UK – Shakka. Čia nebus tyro HH, nes visa tai bus persipynę su DUB ir Indie garsais, todėl traukiam į sąrašą ir eisim pasisemti pozityvo.
23:20 Circus Stage Mesijus. Taip pat puikiai pažįstamas „senosios mokyklos“ veteranas pastaraisiais metais nuklydęs į eksperimentus. Tyliau, nebus nes pareigūnų apie vidurnaktį vargu ar kas labai jau ir klausys.
02:40 MR Propper duos funky Hip-Hop Orixo Stage. Daug kartų keltas bokalas į viršų baruose – pajudėsim ir gryname ore.

Šeštadienis prasidės anksti Circus palapinėje.

12:30 3Sun-C.
Ironiški ir pozityvūs Šiaulių miesto atstovai, kurie tikrai pakels nuotaiką pradedant antrąją festivalio dieną. Jei dar negirdėjote, būtinai ateikite susipažinti su taikliais socialinę realybę pašiepiančiais, tačiau per daug į filosofijas ir didaktikas nenukrypstančiais tekstais, kuriuos jei įsijausite ir pagausite „kablį“ dar iki vakaro niūniuosite su draugais.
13:50 Tie Geresni. Trys „stipriai“ mikrofoną laikantys MC su 2 žmonėm už pulto padės ne tik kokybiškai suvirškinti pietus, bet ir pasiųst sistemą.
15:10 Šventinis Bankuchenas. Tiesiog pasiruoškite šypsotis ir pasikartokite Lietuvos Istoriją. Ateikit – gerai bus.
18:40 Valley stage Silvana Imam. Geriausia Švedijos reperė šiais metais, kuri kalba žemaištiškai. Kaip pati atlikėja prieš festivaly pasakė: „Menas yra universalus. Aš sutelkiu dėmesį į šou, ir padarau jį įdomiu“. Sunku pasakyti ko tikėtis, bet būtinai reikia patikrinti. Vienareikšmiškai didžiausias festivalio klaustukas.
21h G&G Sindikatas. Įdomu ar rastume bent 1-2 žmones apsilankiusius Hip-Hop.lt, kuriems dar reiktų po 20 metų pristatyti, kas yra ir ką veikia Sindikatas?
23:20 Circus palapinėje Pushaz. Po išsiskyrimo su Sindikatu, reperis nenutilo ir toliau tęsia savo solo MC darbus. Gimtuosiuose Zarasuose (namų arenoje) bus įdomu išgirsti kaip viskas bus.
01:20 RedBull Tour Bus ZonA. Visi dar turintys jėgų rinksis šokti ir judėti čia.
02:40 Orixo Stage MR Propper. Paskutinė diskoteka prieš pradedant grįžti į realybę.

Kaip matot: anksti pradėję – vėlai baigsim. Ruošiamės į negyvenamą salą, kur pozityvi atmosfera, draugai ir ta Galapagiška nuotaika jau startuoja.

 

Žymos

Susiję

2 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close