NaujienosVideo Klipai

Kaip lietuviškas repas iš Islandijos? [Jang MP – Vaškinės Mintys video]

Yra atlikėjų, kurių naujus gabalus pamačius sukirba smalsumas ir vienas tokių, daliai iš Hip-Hop.lt skaitytojų, tikrai yra Jang MP. Čia gan keista, nes kita dalis, kuri netgi gerokai didesnė, – šio MC vardą girdi pirmą kartą ir tai taip pat viskas ok. Juk šis repas niekada nebus skirtas masei ir matuoti jo įdomumą peržiūrų skaičiumi Youtube – kaip matuoti vasarą su liniuote.

Kaip ten bebūtų daliai smalsių žmonių visada įdomu sekti tuos, kurie daro kiek kitaip. Čia svarbu paminėti, kad dažnai alternatyva vadiname tuos, kurie tiesiog padaro ne iki galo arba nekokybiškai, tačiau Jang MP atveju pasirinkta kryptis yra gan lengvai atpažįstama alternatyva, kurią norisi skatinti, kad ji vis labiau augtų.

Dar Jangui vis nutinka įdomių istorijų, kurių pabaigoje turime vaizdo klipą. Verta prisiminti, kaip Kolumbietis atvyko į Lietuvą ir nufilmavo jam klipą (plačiau https://www.hip-hop.lt/klydote-jei-manote-kad-niekas-kolumbijoje-nemegsta-lt-repo-jang-mp-be-grandiniu-video/ ), o dabar į kelionę susiruošė jau pats Jang MP – ir štai video.

Kaip sako pats atlikėjas: „Nusprendžiau pakeliaut aplink Islandiją, nuo pietryčių iki rytų, per rytus į šiaurę ir kita puse grįžt atgal. Kelionės metu aplankiau seną draugelį, kuris supažindino su filmmakeriu Jan Valášek”…. Na, o improvizuotą pabaigą jūs jau matote. Mūsų žiniomis, pats gabalas “Vaškinės Mintys” yra +- penkių metų senumo, tačiau dabar suskambėjo naujai ir buvo perrašytas bei suvestas su Despotin Audio Lab pagalba.

Atlikėjas taip pat dirba ties nauju albumu, kurio skambesį žada kiek kitokį nei anksčiau. Taigi atsipalaiduokit – jei nepatinka išjunkit, o jei patinka, tai užsiprenumeruokit Jang MP Youtube ar Facebooke ir laukiame naujienų.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close