AlbumaiNaujienos

Kanados undergroundas gera atsvara mainstreamui. Savaitės albumas [Swann – Lord of Illusions] #6

Kasdien tenka prasukti visą krūvą naujų albumų. Vienus išjungi jau po pirmų gabalų, kitus išklausai kartą iki galo – bet palieki…  bet beveik kas dieną atrandu ir tų ką norisi prasukti dar ir dar kartą. Ir tokių nemažai, gal todėl, kad kai žmonės kalba, kad Hip Hopas miręs, man yra labai keista. Juk iš tiesų kas dieną išeina tiek daug gero ir jei tikrai domiesi – reikia būti aklam ir kurčiam, kad to nepastebėti.

Šią savaitę į mano rankas pateko tokio kanadiečio, kaip Swann albumas “Lord of Illusions”. Jau nuo pirmųjų kūrinių tai ką jis daro man labai priminė senuką Vinnie Paz’ą, taiga pradėjau domėtis ir štai ką atradau.

Ponas Swann gan ilgą laiką ir gan aktyviai stumia savo raimus Toronto undegraunde. Kuria savo stilių ir augina savo gerbėjų ratą. Jeigu neklįstu, tai kurį laiką jis buvo grupės Wolfpack narys. Kieti bytai, sunkios gitaros ir agresyvus ir tamsus repavimas… daug iš to galima rasti ir šiame debiutiniame Swann albume.  Gal būtent dėl to jis atsirado po Reel Wolf records sparnu ir tikrai jis puikiai atitiko jų formatui.

Be pačio Swanno albume dar galima susitikti su gan geraj mums žinomais Snowgoons vyrukais , su kurias jis jau bendradarbiavo ir kituose projektuose. Taip albume galima išgirsti Suspect, Ironis, Seen B , Resin, Lauren Torres  ir sunkiasvorį DJ TMB. Taigi Swann nurinko Kanados undegraundo grietinėlę.

Išties gavosi smagus albumas… piktas , sunkus, tamsus ir tai yra puiki atsvara šiuolaikinei mainstreamo tėkmei.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ 

Primename, kad kaip ir kiekvieną savaitę Mironas bendrai su Gatvės Lyga ir Hip-Hop.lt pristato savaitės albumą, kuris galbūt bus vertas atšviežinti ir jūsų playlistus. Jei turite savo favoritus – taip pat būtinai dalinkitės komentaruose ir visi rasime dar daugiau naujo gero repo!

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close