AlbumaiNaujienos

Karalius sugrįžo… NINE – King [savaitės albumas] #19

Šiai savaitei parinkom šį bei tą sunkesnio – tiesiai iš auksinės hiphopo eros. Pristatome NINE ir jo naują albumą pavadinimu “King” – Karalius sugrįžo, bet pradėti reikia vėlgi nuo istorijos.

Gimęs Jamaikoj, jaunas Derrick Keyes, su visa šeima atkeliavo į taip vadinamą pasaulio sostynę ir hiphopo kultūros  gimtinę – New Yorką. Būtent ten 90-tųjų pradžioje  pasivadinęs Nine Double M vardu jis išleido savo pirmą singlą kartu su tais laikais dar ne daug kam žinomų Funkmaster Flex. Vėliau pasirodė jo antras singlas “Go Bang” ir dar vienas vardo pakeitimas 9 Double M ir maždaug nuo 94-tų atsirado tai, ką mes žinom dabar –  Nine. Beja tokį vardą jis pasirinko ne be reikalo – kadangi pats Nine yra gimęs 9.19.1969  plius tai yra jo batų dydis ir laimingas skaičius – būtent todėl tas devynetas ir keliauja per visą jo gyvenimą.

1995-tais Nine paleidžia savo klasikinį debiutinį albumą “Nine Livez” už metų pasirodė antras jo albumas “Cloud 9”. Nine išskirtinis balsas ir valdantis 90-tųjų vidurį hardcoras traukė dėmesį link jo personos, bet nežiūrint į visa tai – Nine tarsi paskendo visame tame 90-tųjų hiphope ir tai galima suprasti, nes valdė WU.

Po “Cloud 9” – mūsų apkalbamas MC tarsi dingsta… 2007-tais jis pradėjo vėl įrašinėti, savo jėgomis netgi išleido vieną kitą singlą, kažkokius rinkinius, bet tai ne daug ką sudomino.

Ir štai 2016-tais Smoke On Records pradėjo perleisti senus Nine albumus, prikelinėjo jo kūrybą antram gyvenimui, ypač kad atsirado poreikis 90-tųjų legendom… trendas… ir taip buvo perleisti pirmi du jo albumai, vėliau pasirodė dar pora sulipdytų iš neišleistų ir remiksuotų. O kai prasideda tokia veikla  – reiškia ruošiama dirva ir reikia  laukti naujo albumo. Taip ir atsitiko, preš kokį mėnesį vokiečių chebrai Snowgoons priklausantis leiblas pradėjo reklamuoti ir vėliau pardavinėti šviežiai įrašytą ir jų pilnai prodiusuotą naują Nine albumą “King”.

Manau ne paslaptis, kad Snowgoons vyrukų kūryba yra paremta 90-tųjų skambesiu. Gal todėl jų leiblas taip noriai dirba su 90-tų legendom… čia užtenka priminti jų bendrus darbus ir koncus su Onyx. Taigi nenuostabu, kad kai jiems prireikė padaryti muzikinę pusę naujame Nine albume – sunkumų tai neiškėlė ir su darbais chebra susitvarkė aukštumoj.

Pats Nine vėlgi neprarado savo įgūdžių – tas pats specifinis tarsi prarūkytas balso tembras, plius per tiek metų atsirado daug temų raimams. Bet neapsiėjo ir be svečių, kurių  būtų nuodėmė nepaminėti. Veteranai Kool G Rap su senokai girdėtu Smoothe Da Hustler, naujos kartos idolai Conway ir Rusty Juxx na ir netgi Big Puno sūnus  Chris Rivers. Jeigu ne pats Nine – tai anksčiau paminėtų vardai tikrai parduos ir gan ne didelį albumo tiražą .

Taigi – puikus, užtikrintas albumas… o jeigu norite vis dar galima apsirūpinti CD albumo versija arba padaryti išankstinį užsakymą jo vinilinei versijai. Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close