Renginiai

Kas gi geriau antradienį apšildytų legendą? Everlast antradienį Lofte, o prieš tai Jama ir W

jawaWPaaiškėjo, kuriems mūsų šalies reperiams atiteko garbė pabūti vienoje scenoje su gyva legenda  Everlastu, kuris jau lapkričio 11 d. pasirodys Vilniaus menų fabrike „Loftas“. Ir tai yra freestyle‘o meistrai „jama&W“.

Per 5 kūrybinės veiklos metus „jama&W“ surengė apie 250 koncertų visoje Lietuvoje, o šiais pristatė ir pirmąjį albumą „Gilumon“. Neeiliniais sugebėjimais apdovanota kompanija savo įtaigiu repu ir stulbinančia improvizacija kaip lėlininkai valdo publiką. Klausytojas, kartą apsilankęs jų koncerte, vargiai atsispiria grupės talento traukai.

„Mūsų žinutė, kurią skleidžiame per savo muziką, yra orientuota į klausytoją, intelektualų žmogų su geru humoro jausmu. Į žmogų, kuris ne tik netingi judinti kojų pagal muzikos ritmą, bet ir pakrutinti savo smegenų, pasistengti išklausyti tai, kas jam sakoma“, – teigia „jama&W” lyderis Rokas Jama Grajauskas.

Jis gali surimuoti praktiškai bet ką. Ateina į sceną su savo mintimis ir jas iššaudo kaip strėles, kliudančias visus, kas mato ir girdi.

Lapkričio 11-ąją „jama&W” savo strėles laidys „Lofte”, kurio publika susirinks pašlovinti gyvos legendos – buvusio grupės „House of Pain“ lyderio Everlasto.

Per savo gyvenimą Everlastas ne kartą balansavo ant peilio ašmenų, eidamas per visus pragaro rūsius: bankrotą, ligą, artimųjų praradimus, tuštumą ir pilnatį. Jame pritvino tiek patyrimų, kad Everlastas prisikėlė kaip feniksas. Ir nors iki šiol jis vadinamas reperiu, jo muzikoje prasiveržia ir soulas, ir bliuzas, o kartais išlenda ir tikri roko demonai.

Everlastas – vis dar aukštumoje. Vilniuje jis parodys tai, apie ką buvo galima tik svajoti anuomet vakarėliuose šėlstant pagal jo grupės „House of Pain“ pasaulinį hitą „Jump Around“:

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close