NaujienosRenginiai

Kas yra labiau gėdinga nei būt reperiu? [Jama stand up pasirodymas @Tamsta]

Dėmesio – avantiūra! Ir ta proga klausimėlis iš stereotipų spintos: kas yra labiau gėdinga Lietuvoje nei būt rэperiu? – tai būti standupo komыku… Taip podcaste sakė Jama, kuris pats jau Kovo 12 dieną, ketvirtadienį žengs į stendupo sceną ir ten išmėgins savo jėgas.

Ir iš tiesų, tai dvi iš pirmo žvilgsnio labai atviros platformos, nors jose ir yra taip lengva paslysti bei padaryti visišką šūda. Galvoti, kad lengva, “aš galiu”, “kitiem gi gaunasi”, tačiau gavus rezultatą gi dažniausiai geriausia jo niekam nerodyti… Bet Jama sugebėjo nepasišiukšlinti freestyle scenoje ir dabar nusprendė pamėginti į rankas paimti dar slidesnį mikrofoną ir išpildyti savo seną svajonę. Na drąsos jam tikrai užtenka. Viskas bus daroma pirmą kartą, dar niekas nėra to matęs ir ar jam pavyks – taip pat dar niekas nežino.

Pristatant renginį Jama rašė: “Noriu įspėti, jog tai, ką pamatysi „Tamstos“ scenoje, nebus tradicinis stand-up-comedy pasirodymas. Į sceną lipu neturėdamas tikslo kuo daugiau kartų tave prajuokinti. Nepasakosiu anekdotų, nerašau „bajerių vardan bajerių“ ir nežadu pulti žemiau absurdo lygio ir kalbėti apie dabartinę seimo valdančiąją daugumą”.

Jis taip pat dar nebandė savo komiko laimės niekur kitur ir kalbama, kad tai bus vienintelė proga išgirsti tai, kas bus pasakyta. Kartu turbūt galima tikėtis ir freestyle elementų, nenuspėjamų istorijų ir dar nežinia ko.

Taigi didelė avantiūra, bet gal nuo to tik įdomiau laukti. Tai nėra saugus vakaras, kuriame galima būtų kažką garantuoti, bet tai gali būti tai, ką praleidus paskui bus apmaudu. Taigi jeigu dar neturite rimtų planų ketvirtadieniui – kviečiame jus į Tamstą.

Visa renginio informacija: https://www.facebook.com/events/182422192870445/
O jei nežinote, kas yra rэperiai ir komыkai – patikrinkite Lietuviškas Rэpas puslapyje, kur atrenkamos geriausios aktualijos ir pavyzdžiai https://www.facebook.com/LTReapas/

Žymos

Susiję

Close