Albumai

KASHMERE – Galaktus:power cosmic [Boot Rec.;2011]

Prieš trejus metus į mano ir ne vien mano rankas pateko Kashmere albumas „Raiders of the Lost Archives“ ir užstrigo ilgam, nes netgi bendrai „sultingam“ ir išskirtiniam britų hiphopui šitas ponas buvo išties charizmatiška asmenybė, ką dar kartą įrodė savo darbu „In the Hour of Chaos“, nukeliaudamas į pragarą, pavirsdamas eile mistiniu būtybių.

 

Kai vienam iš puslapių radau gan neįprastą ir vulgaroką Kashmere klipą, pristatantį naują albumą, aš iškart radau, kur užsakyti ši naują gomurį pamaloninantį patiekalą.

 

Taigi „Galaktus: power cosmic“.

 

Tie, kas mėgsta ir žino Kool Keith kūrybą, turėtų suprasti, kodėl aš paminėjau dabar šitą vardą. Mano ausim Kashmere daugeliu aspektų, visom savo tarpgalaktinėm kelionėm, visom savo nešvankybėm ir agresija prikimštais tekstais bei superiniu humoro jausmu labai jau primena tai, ką taip produktyviai išdarinėdavo ponas daugiaveidis KOOL Keith.

 

Kaip ir ankstesniam albume, čia gan sėkmingai su muzika padirbėjo Jazz T ir Dr. Zygote – viskas tamsu, griežta, bet tuo pat metu nenuobodu ir labai tinka viso albumo koncepcijai, o tokia tikrai buvo, nes negalima nepastebėti viso to futuristinio, komiksinio, ištvirkėliško mini pasaulio, kurį sugebėjo sukurti Kashmere, pasitelkdamas tą pasaulį, kad perteiktų įdomesne forma jau pabodusias tiesas. Sunkokas darbas, nedėkingas, bet kaip „veža“.

 

Kalbant apie MC pusę, čia be paties astronauto jūs galite išgirsti Jehts, Micall Parknsun, Chubby Alcoholic, naujas, bet verčiantis atkreipti dėmesį Ramson Badbonez, plius dar keli, bet išties jie labai gerai įsilieja į albumą, jie vietoj, jų ne per daug, jie skamba skaniai, ir visas tas skambesių „purvas“, triukšmas sukuria išties undergroundinę, labai tikrovišką aplinką, kas šiuolaikiniam perfekcionizmo pasaulyje pasitaiko vis rečiau, ir man to trūksta. Tobulumas, švara – gerai, bet mano galvą, tai veda į nuobodoką utopiją. Džiugu, kad dar yra tokių žmonių kaip Kashmere, kurie su savo koncepcija ir pasaulėžiūra neduoda mums užmigti ir pamiršti apie kitokias gyvenimo ir kūrybos puses.

 

Jeigu vienu žodžiu, rekomenduoju. Žinau, kad daug kam šitas darbas nepatiks, bet atsiras ir tokių, kas įvertins šį ketverių metų darbą, kas įvertins kosmoso energiją.

 

http://youtu.be/sOLxw5s3zsY 

 


 

TRACLIST:

 

01. The Origin

02. The Great Sphere Opens

03. I Am Galaktus

04. Big G

05. Wild Style

06. Green Hornet

07. Metal Molester

08. Bang! Bang!

09. Higher Than God

10. Out For The Cash

11. The Corporation ft. Jehst and Micall Parknsun

12. Supreme Being ft. The Chubby Alcoholic

13. Space Battle ft. DJ Random

14. Silva Surfa

15. Herald Of Galaktus ft. Ramson Badbones

16. The Power Cosmic ft. Dramacide and Severe

17. The Epitaph…

 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Domina?

Close
Close