Albumai

KASHMERE – In The Hour of Chaos

Vėl norių pagirti britų hiphopą. Šį kartą – vėl debiutinis albumas, nors Kashmere jau kurį laiką sėkmingai įrašinėja, netgi buvo išleidęs EP gana žinomoje firmoje Low Life Rec.

 

Ko gero sutikčiau su tais, kas lygina jo kūrybą su Kool Keitho kūrybinę patirtimi. Kashmere‘o albumas atrodo kaip įdomus ir mistinis biblijinių tematikų, vampyrų ir demonų pasaulis, pilnas alegorijų, kurį beklausydamas tarsi patenki į keistą ir paslaptingą galvosūkį. Daug ką sako ir gabalų pavadinimai: „Souls of Unborn“, „Veronica R.I.P.“, „Dead Gorillas on Broadway“. Man visada patikdavo tokia kūrimo formulė, nors prisipažinsiu – kad suprastum kuriuos dalykus, turi gerokai palaužyti smegenys, bet tai veža.

 

Be paties raguoto MC albume dalyvavo visa krūva gerai žinomų puikių britų underground‘o atstovų, pavyzdžiui: Verb T arba Jehst – jų buvimas savaime daug pasako. Be minėtųjų, klausantis albumo sutinki ir Severe, Dramacide ir Iron Braydz – beveik negirdėti, bet neabejoju, kad netrukus išgarsės.

 

Kaip su muzika? Čia irgi gerai žinoma kompanija: DJ IQ, L.G., Jehst ir – kas labai smagu – pats Kashmere, nemažai padaręs, plius dar pora mažiau žinomų muzikos kūrėjų, tokių kaip Beat Butcha, Alhamra arba vyrukas vardu Chemo. Albumas muzikos prasme išėjo atitinkamo lygio, su daug apokaliptinių akcentų, klasikinių ir gotikinių atspalvių, sunkūs gilūs beat‘ai.

 

Manau, kad nors albumas ir debiutinis, Kashmere jo dėka pakilo į britų hiphopo underground‘o elitą. Belieka tik sulaukti kitų jo darbų, o kol kas rekomenduoju apklausyti šito.

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close