AlbumaiNaujienos

Keisti MC ir keistas jų savaitės albumas [Homeboy Sandman & Edan – Humble Pi] #26

Yra dviejų rūšių bendri projektai: pirma rūšis, kai žmonės tiesiog nori uždirbti ir taip pasinaudoti vienas kitu. Tokių viešojoje erdvėje pastebime daugiausiai ir tas skonis labai dažnai jaučiasi ir galutiniame rezultate. Ir yra antra grupė, kai atlikėjai tiesiog nori padirbėti kartu, iškelti vienas kito kūrybą į naują lygį… Taip ko gero atsitiko ir su mūsų šios savaitės albumu – Dievai matyt norėjo, kad tai įvyktų.

Homeboy Sandman toli gražu nėra naujokas Gatvės Lygoj. Gan žinomas jis ir mūsų hiphopo gerbėjų tarpe dėl įdomios charizmatiškos repavimo manieros bei keisto požiūrio į pasaulį. Ne veltui savo laiku jis tapo legendinės Stones Throw Records globotiniu. Antras albumo dueto narys pseudonimu – Edan. Jis irgi savo laiku skambėjo mūsų laidose, bet tai buvo daug metų atgal. Tai vėlgi labai charizmatiška asmenybė, keistokas MC, įdomus beatų kūrėjas sugebantis sulipdyti įprastus samplus taip, kad jie įgauna savitą futuristinį, abstraktų skambesį + plius kiek žinau Edan yra ir DJ, kartais sukantis vinylus New York’o požemio klubuose.

Nors abu ir atstovauja vieną miestą, bet tik dabar abu nutarė padaryti kažką bendro. Matyt Homeboy buvo užimtas savo albumo įrašymu ir jo darbais su Aesop Rock, plius krūva koncertų, klipų filmavimai ir tiesiog asmeninis gyvenimas. Edan, kaip jis pats sakė, neturi tokio tikslo, kad būtinai reikia kažką įrašinėti. Yra nuotaika – daro, o jei nėra – jis gali ilgą laiką tiesiog gyventi savo gyvenimą. Belaukdamas stimulo arba, kaip šiuo atveju – žmogaus, kuris jį ištemps į studiją… Nors savo laiku jis gan sėkmingai bendradarbiavo su tokiais vardais, kaip  Mr. Lif, Murs, Akrobatic, Time Machine, darė remix’ą Vast Aire & MF Doom’s gabalui, dirbo kartu su Cut Chemist… Ir visa tai neskaitant jo paties albumų ir mixtapų.

“Humble Pi” teisingiau būtų vadinti EP. Matyt chebrai norėjosi jį kuo greičiau išleisti + plius toks formatas labai gerai telpa į vinilą. Edan pasirūpino viso albumo muzikine puse. Kaip ir visada daugybė gan standartinių semplų, sulipdytų keistoku būdu. Albumas tarsi kelionė laike: elektroninė eklektika, keisti sprendimai ir visa tai užpildyta tokiais pat Homeboy ir Edan rhaimais. Išties abu labai tinka vienas kitam, vietomis netgi sudėtinga suprasti kieno tai balsas. Už standartų ribų ir jų gabalų temos… vien ko vertas šio albumo pirmagimis … savitas dissas internetui..

Taigi šią savaitę labai ypatingas albumas, labai neįprastas , labai savitas ir labai geras. Noriu tikėtis jums patiks mūsų pasirinkimas!!!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close