Albumai

KEMO THE BLAXICAN – Not so rich and so famous

Na ką, štai ir sulaukėme. Nutekėjo nemažai vandens nuo pirmojo solo albumo…

KEMO – kas jis ? Tai žmogus, kurį mes turėtume žinoti iš grupės DELINQUENT HABITS, kažkada 90ųjų pradžioje ir vidury jie mus džiugino savo originalia kūryba, kurios negalėjai supainioti su niekuo kitu, jų ispaniški ir meksikietiški motyvai vedė iš proto ne vieną hiphopo mylėtoją. Grupė gyvavo (ir dar gyvuoja) ganėtinai ilgą laiką, išleido nemažai albumų ir t.t. Bet ateina toks laikas, kai reikia kažką keisti, vieni sako, kad dėl vidinių nesutarimų, kiti – dėl noro kurti kažką kitą. Kemo palieka grupę, po kiek laiko išleidžia solo albumą „Simple plan“, kuris buvo įvertinas labai teigiamai nepriklausomo LA hiphopo mėgėjų. Ir štai, prieš mūsų akis naujas darbas, naujos dainos, naujo idėjos.

 

 

Palyginus su pirmu albumu šis perpus trumpesnis, bet visi žinome, kad tai nekenkia kokybei. 14 gabalų, labai ramus, rimtas ir lygus darbas, jokių „gabalų išsišokėlių“, sunku išskirti kažkurį vieną, iš esmės visi geri. Svečių irgi ne per daugiausiai, iš kurių galėčiau išskirti Q-Unique. Kemo gerai padirbėjo su bytais, matosi, kad prie jų buvo sėdėta nemažai laiko. Dainose vis dar girdimas tas meksikietiškas prieskonis, tai tarsi firminis ženklas. Taip pat Kemo naudoja tą pačią repavimo manierą „spanglish“, sunku nupasakoti tiem, kas negirdėjo, bet paklausius ilgiau supranti, kad nemažai ispaniškų žodžių sumaišyta su angliškais ir atvirkščiai, ir pati repavimo maniera išduoda atlikėjo šaknis. Tekstai gan įvairūs, aišku, kažko originalaus čia nerasite, bet kalbama apie jausmus, apie įvairias problemas, apie žmogiškumą, apie gatves, LA… ir t.t. Taipogi viename gabale galime išgirsti šiokį tokį diss‘ą, nukreiptą prieš buvusius kolegas (priminsiu, kad prieš kurį laiką buvo išleistas naujas Delinquent Habits albumas „New and improved“ jau be Kemo, aišku albumo pavadinimas ganėtinai žeidžiantis, o dar neseniai buvo įvykę apsistumdymai kažkuriame LA klube).

Taigi, keturiolika šaunių gabalų, ramus ir neišaukiantis, su meksikietiškais prieskoniais ir spanglish akcentais albumas.

 


TRACKLIST:

 

01 – More Change

02 – You Know

03 – LCL

04 – Oh No

05 – A Little Rain

06 – 5th Of May (Feat. Tetsuya “Weeping Willow” Nakamura)

07 – Disposition (Feat. Q-Unique)

08 – Rebel

09 – Ugly (Feat. Sicko Soldado)

10 – 27 Different Ways (Feat. Bambie Bangkok)

11 – No Que No

12 – Been A Long Time (II)

13 – You Ain’t The Type

14 – Breathe

 

 

Autorius Sick Dog

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close