NaujienosStraipsniai

Ketvirtadienį paaiškės Lietuvos Hiphopo Muzikos Apdovanojimų Nominantai

Svarbiausio Lietuvos hiphopo įvykio – apdovanojimų banga ketvirtadienį pasieks aukščiausią tašką – paaiškės praeitų metų nominantų trejetukai. Muzikantai renkami šešiose kategorijose: metų prodiuseris, spurtas, vaizdo klipas, daina, albumas ir grupė arba atlikėjas.

Renginys vyks Vilniuje, Pylimo gatvėje įsikūrusioje kavinėje “Caffeine Roasters” ir yra visiškai nemokamas bei atviras visiems žiūrovams. Iš karto po renginio organizatoriai paskelbs trejetukus socialiniame tinkle Facebook, kur  už savo favoritus galės balsuoti atlikėjų fanai, kurie sudarys dvidešimt procentų bendro galutinio balso, o pirmus aštuoniasdešimt procentų sprendžia tam atrinkta komisija, sudaryta iš radijo laidų vedėjų, muzikos vadybininkų, renginių organizatorių bei vaizdo menininkų.

Jau ketvirtą kartą iš eilės vyksiantis pagrindinis renginys “Lietuvos Hip Hopo Muzikos Apdovanojimai” įvyks kitą savaitę, vasario 10 dieną klube “Tamsta”, Vilniuje, kur išskirtinai šiam renginiui visos grupės yra paruošusios ir aranžavusios savo kūrinius sugroti gyvais instrumentais. Grupių sąrašas taip pat platus: nuo scenos senbuvių iki naujų veidų, tarp kurių: Despotin Fam, MC Mesijus, Jama&W, RA, Meandi ir keletas kitų

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close