Albumai

KID ACNE – Romance aint Dead [LEX Rec.; 2007]

Tiesą sakant, albumas nėra tokia jau naujiena, vis dėlto 2007 metai, bet į mano rankas, lydimas gerų rekomendacijų, jis pateko tik dabar. Taigi, ilgai netempdamas gumos nutariau trumpai jį aprašyti. 

Kiek suprantu, šis britas jaunuolis, be to, kad yra didelis riedlenčių mėgėjas, laisvalaikiu gadina aerozoliniais dažais sienas, uždirba kurdamas piešinukus marškinėliams ir riedlentėms, dar ir MC yra neblogas ir pakankamai savitas, kiek galiu spręsti. Vienam straipsnyje Kid‘ą apibūdino kaip „Drunk Punk MC“ vertimo,manau, nereikia, bet visumoj labai taiklus apibūdinimas, iš tikrųjų jis labai sėkmingai bando supinti punk rock‘ą ir hiphopą (ypač seną jo mokyklą) į viena įdomų mišinį .

 

Apskritai, jeigu ne užrašas ant viršelio, didelę dalį albumo galima labai sėkmingai priskirti ankstyvai Beastie Boys kūrybai, na, gal tik tas specifinis britų akcentas ir krūva šių laikų elektroninio skambesio. Beastie Kid dar nepamiršo ir kitų hiphopo veteranų kūrybos, geras tam pavyzdys yra „South Yorks“- šimtaprocentinis klonas BDP klasikinio šmoto.

 

Bet, pagal mane, pagrindinis albumo pliusas vis dėlto yra ta energija, kuri užvaldo jus… Vyrukas kala kaip reikalas, kartais nutoldamas nuo hiphopo tiek, kad tenka prisiminti senus gerus mokyklos laikus…Bendraklasio pamokas apie punk rock‘ą, bandymus rasti bendrus galus tarp dviejų kultūrų. Ypač, kad besikrapštant istorijos vadovėliuose, abi kultūros turi daug bendro…

 

Na, štai gal ir tiek, tik norėčiau perspėti, kad tai pakankamai specifinis produktas, bet, kiek pastebėjau, LEX rec. kitokiais ir neužsiima…Taigi, atsargiai!


 

Tracklist

 

1. Eddy Fresh
2. Oh No You Didn’t
3. Don’t Pity Me
4. Roc Roc Radio
5. 2 3 Break It
6. Fcuk All Lately
7. You’re Not Wrong
8. South Yorks
9. Worst Luck
10. Shut Your Mush
11. Sliding Doors

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close