Albumai

KIDKANEVIL – Problems & Solution

First Word Records nudžiugino tikru perliuku – jaunas, bet, manau, labai perspektyvus, muzikos kūrėjas ir didžėjus Kidkanevil (tėvams tiesiog Gerard Roberts), vienas iš tokios Lidso (Leeds) grupės kaip Stateless narių.

Jau kurį laiką Britanijos radijo stočių eterį ir klubų kolonėles užpildo keletas šio vyruko darbų, iš kurių žinomiausi būtų, ko gero .F.I.R.E. kartu su nuostabiąja One Self atstove Yarah Bravo (žinant merginos muzikinį išrankumą, tai gera rekomendacija albumui). Atvirai pasakius, aš nesu visų tų „clapų“, greitoko ritmo hiphope fanas, bet kai tai pateikia Kidkanevil, kaip jis tai supina su etninės muzikos ir klasikinio hiphopo elemtais, mane asmeniškai veža. Albumas išėjo tiesiog superinis, ypač kalbant apie muzikinę pusę. Viskas taip energinga, spalvinga, muzika lyg susupa tave į savo garsus, be to, tai tikrų tikriausias hitų rinkinys. O kai tą sprogstamąjį mišinį papildo dar puikių MC komanda! Čia sudalyvavo tokios garsenybės kaip Yarah arba Lateef The Truthspeaker, su kuriuo susipažino, kai kartu su savo grupe Stateless apšildė DJ Shadow turą po Britanijos salas. Mišinys iš tiesų sprogstamasis, be minėtų vardų negalima pamiršti ir malonaus moteriško vokalo lengvame dub‘iniame kūrinėlyje „Good Morning, What’s New?“Andreya Triana (iš grupės Flying Lotus), labai atpalaiduojantis, netgi, sakyčiau, hipnotizuojantis gabalas. Gerai, kad Kidkanevil nepamiršo ir savo britiško prieskonio, tas akcentas padaro savo darbą, suteikia gaivumo – Double D Dagger, Jehst ir Sir Smurf Lil’.

Manau, kad albumas daug kam taps tikru atradimu, nesvarbu, ar klausytojas underground‘inio hiphopo fanas, ar ne, nes tai kažkas naujo, kažkas kitokio ir kitaip (savaip ir į savo pusę) vežančio. Šį kartą trumpai – geriau išgirsti savo ausimis, labai rekomenduoju.


TRACKLIST:

01. It’s Me

02. The Profound Truth

03. F.I.R.E. featuring Yarah Bravo

04. Rainstorm Part 1

05. Good Morning, What’s New? featuring Andreya Triana

06. The Lo-Fi Club

07. 5th Gear featuring Lateef The Truthspeaker & Little Miss B

08. Rainstorm Part 2

09. The Hours

10. Help Me Out Y’all

11. Click Click POP featuring Double D Dagger

12. Def Certificate featuring Jehst & Sir Smurf Lil’

13. Rainstorm Part 3

14. KidYuki

15. Yuki

16. Water Sign

 

 

 

Links :

http://www:kidkanevil.com

http://www:myspace.com/kidkanevil

http://www:firstwordrecords.com

http://www:myspace.com/firstword

 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close