Įdomu!NaujienosStraipsniai

KLAIPEDOS REPO FRONTAS

KRF Klaipėda nuo seno buvo rimtas uostas mūsų repo banginiams. Daug asmenybių, daug tekstų, kuom tos asmenybės pagrinde ir išsiskyrė, daug grupuočių besislėpiančių po trijų raidžių pavadinimais. Ir štai vieną dieną užėjus į soc. medijas teko pamatyti naują iniciatyvą, naujus įdomius interviu pavadinimu Klaipėdos Repo Frontas. Todėl pasidarė labai įdomu ir aišku – reikia pasidomėti.

Patys fronto autoriai į klausimą, kam, kodėl ir ką daro atsakė taip:
Klaipėda nuo seno garsėja turinti daug ir gan gerai žinomų repo atlikėjų, taip pat dažnai tenka išgirsti, kad Klaipėda tai repo sostinė, todėl KRF yra vieta, virtualioje erdvėje, padedanti pasiekti žmonėms reikiama/mėgiamą “minčių bagažą” tik iš Klaipėdos repo MC. O darom… Tai ko gero dėl visų žmonių besidominčių Klaipėdos repo mokykla. Kuo ji ypatinga? Visų pirma savo istorija. Užtektu paminėti grupę Uzi, kuri savo laiku tarsi suformavo pamatus tolesniam repo judėjimui Klaipėdos mieste. Toliau sekė TB2 klanas ir visas MOG judėjimas, kurio pasėkmes žino daugelis, bet nepaisant to Klaipėdos repas visada turėjo ir turės savo vietą. O kalbant apie ateitį… Galime išduoti, jog toliau tęsime pradėtą darbą kurio pasekoje atsiras ir daugiau projektų susijusių su Klaipėdos hip hopo kultūra. Trumpai ir aiškiai tariant sekite naujienas. 1meilė!

Belieka pasaskyti, kad šaunuoliai ir palinkėti taip pat entueziastingai judėti pirmyn!  Laukiam naujienų, sekam  ir palaikom!
KLAIPĖDOS REPO FRONTĄ galite rasti FACEBOOKE ir YOUTUBE KANALE

Žymos

Susiję

4 komentavo

 1. Ka galoiu pasakyt kai 2001 metais turejau kasete ”Gatves Lyga” tada dar turejau RUN DMC kasete tada turejau ”Betono Sakmes ” kasete ir Wu Tang kompakta , niekad nebuvau girdejas apie jokias klaipedas repo sostines ir t.t Interneto platybese sklando mitai apie tokius galingus Lietuvos MC ir Klaipedas kaip gangsteriu miestas. Asmeniskai jaigu be Sindikato pop repuko netikiu , kad isvis lietuva kazka turetu . Arba as per mazai domejausi arba lietuva tikrai nera is tu saliu kurie klausosi ir kuria andergraundini hip hop’a .
  0  0
 2. Tu gal pries komentuodamas rasyt pirma ismok, o tada verk, kad esi atsilikes 😉
  1  0
 3. Pries UZI arba beveik tuo paciu laiku buvo grupe JUMP Gedis ir Kiesa Gedis isvaziavo i JAV…ne tam esme. Gaukit ta materiala albuma kur grupe JUMP is. Klaipedos sukure kasetes tada buvo galima kioskose rasti.”JUMP” irgi turi buti and Lietuvos hip hopp zemelapio. (atsimenunkelias dainas apie NindzIukus Tukliukus;Jo Vardas Bugggs Bunny ir suka suka traukynio ratuka.Peace Constant Elevation. “Word Traffic Muhfuckuz” Клайпедский дикий стиль.
  1  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close