InterviuNaujienos

Klaipėdos Repo Fronto video interviu su Micro One. Žiūrint šviesos daug nereikia

micro krfMicro One yra išskirtinis MC ir turbūt niekas nepaprieštaraus, jog ir vienas geriausių Lietuvoje. Matyt todėl ankščiau išskirtinai klaipediečius kalbinęs Repo Frontas šį kartą padarė išimtį ir pristato tikrai vertą dėmesio ir įdomų interviu su Micro One. Šis prieblanodoje įvykęs pokalbis trunka gerą pusvalandį, tad rekomenduojame pasidaryti arbatos, patogiai ir ramiai įsitaisyti ir pažiūrėti, kas gi tas Micro, kodėl 326, o gal ir SiD’as dar ras, ką pasakyti.

Visus Klaipėdos Repo Fronto interviu rasite Youtube, tad nepamirškit subscribint ir užsižymėti Facebooke (čia).

Žymos

Susiję

12 komentavo

 1. as pasakysiu nesaliskai. Kad man Micro one yra sudas. ir dauguma lietuvos reperiu yra tokie. nesiekia aukstesnio rezultato kaip iseina taip ir varo. skaitau kad lietuvoj dabar geriausias pazizdys yra svaras lila omerta mad money ir karpiz
  0  2
 2. Del tokiu kaip tu viliau ir tampa omerta metu mc … Graudu skaityt tokius komentarus, ne zjbs
  0  0
 3. galima gincitis kas metu mc turejo tapti kas neturejo, bet kad omerta geresnis uz micro one tai faktas. be to kad ten micro one vapa apie flow. jei net nezino kas yra flow. O pasakyti kad nezinau tai kaip ir nelygis tikram reperiui.
  0  0
 4. Durnas gal? Pagal ką Omerta geresnis MC už Micro? Omerta pusėj savo dainų nepaveja byto, nenatūraliai jam gaunasi repuoti, ir išvis yra žiauriai blankus MC. Matosi kad jis tapo žinomu MC ne todėl, kad turėjo talentą, o dėl to kad tiesiog sunkiai dirbo.
  Micro One tiesiog gerai limpa ant byto. Nebando jis ten žiauriai greit repuot ar panašiai, bet ant instrumo jis kaip sviestas and duonos. Plius dar pasako tiesą. Daugiau nei bet kuris kitas lt reperis. Pagal žodžių prasmę jis tiesiog geriausias, čia net nėra ką diskutuot.
  2  0
 5. Tai tame ir privalumas, kad ideda darbo. Nes graudu ziureti i tuos kurie nededa poastangu ir aceit jiems zjbs viskas gaunasi, bet pas juos 0 progreso buna visada ant to pacio varo. Pasiziurei ta pati lila. Kada tavo geriausio micro one ateis paklausyti 7-8K zmoniu? Atsakymas niekada.
  0  0
 6. Subjektyvu – tačiau taip, be daug darbo arenos nesurinksi. Tačiau imkim pavyzdį Laikrodį aka Andrewla (Despotin) – turi skillą belekokį, tikrai dirbo, rašė ir sąžiningai daug įdomiau už daugelį. O rezultate turbūt net Hip-Hop.lt skaitytojai tikrai ne visi žino. Ką noriu pasakyti – populiarumomu vertinti atlikėjo gerumą nėra gerai. Reikia rast kiekvienam sau kas patinka, o kad kiti klauso tikrai nebūtinai turi būt svarbus kriterijus.
  0  0
 7. O tai paskutiniam Pugačiovos koncerte gal irgi buvai? Girdėjau daug žiūrovų susirinko žinok…
  0  0
 8. Matai, andrewla neuzsima marketingu ir savo vardo promotinimu… ir siaip manau, kad skillai populiarumo nelemia, o lemia bandymas itikti daugumai tam tikromis pilkai masei patikanciomis temomis, uztenka pora eiluciu apie paxmela ir meile ir jau jauni mergaites ir berniukai tures gabala playliste (parazitam aktualiausias yra dauginimasis(. Demagogija, sugebejimas imituoti emocijas muzikoje atnesa populiaruma ir aisku viskas atsiperka kur ideta darbo, nesakau, kad tai yra blogai, kaip tik palaikau tokius zmones, bet deja neprisiversciau saves tokios muzikos klausyti, nes zinau, kas uz jos stovi, visose salyse tos pacios schemos, tikras menas ir originalumas lieka nurasytas nichinei auditorijai, vidutinybes iskeliamos i virsu. Originalumas, auksto lygio menas visada bus nurasomas, nes tikrai ne daugumai tai suprast, ir siaip juk pas mus tampa norma vartoti sh, zinant kad tai sh
  0  0
 9. Pilnai sutinku. Andrewlos pvz iš esmės tam ir buvo, kad pasakyt, ką tu išplėtei. Nors absoliutint nereiktų, tačiau tikrai, kad populiarumas ir gerumas bendrame kontekste jungiasi ne tiek ir daug kaip norėtųsi.
  0  0
 10. Kurva imeskit kas nors ta supista tracklista, parsykit to mikro ono blet ar konors kito nes uzpiso kapstyt nx tam intike ir nieko nerast. vis tiek suda kuria nx tai geriau imestu dainas kurias naudojo. Eikit nx
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close