Įdomu!NaujienosVideo Klipai

Klydote jei manote, kad niekas Kolumbijoje nemėgsta LT repo [Jang MP Be Grandinių video]

jang mp be grandiniuJei atrodo, kad gyvenam užsidarę, jei atrodo, kad esate tikri, kas bus rytoj – paskaitykite toliau. Paskaitykit, todėl kad įsitikintumėte, jog netikėti dalykai gali būti labai toli, tačiau kartu ir visai čia pat. Prieš jūsų akis netikėta istorija, kuri nutiko Jang MP.

Primename, kad praėjusių metų gale Jang MP išleido pirmąją savo kasetę pavadinimu „1992“. Tada žmogus vardu Jamir Hayek Servera, kuris gyvena Bogotoje (Kolumbijoje) ją su vienos merginos rekomendacija perklausė ir jam labai patiko keli gabalai. Kolumbietis, kuris domisi dokumentika ir daro reklamas gimtojoje šalyje, tačiau nieko bendro neturėjo su Lietuva ar repu – susisiekė su Jang MP ir pasakė, jog norėtų nufilmuoti jam klipą.

Daug kam toks noras galėjo pasirodyti panašus į tuos interneto sukčių metodus, kur laimimi milijonai, tik reikia jiems pervest kažką kažkur… Tačiau tai, kad Kolumbietis nori atvykti į Lietuvą, aplankyti draugės ir kartu nufilmuoti jam patikusios dainos klipą pasirodė nėra tik tušti žodžiai ar paistalai. Jis susikrovė lagaminą, pasiėmė įrangą ir paprasčiausiai padarė tai, ką ir žadėjo. Tai yra atvyko į Lietuvą ir nufilmavo video iki to laiko visiškai nepažįstamam žmogui, repuojančiam svetima kalba.

Prie video filmavimo taip pat prisijungė Toma Kaliukevičiūtė, kuri prisidėjo prie vaizdo ir lokacijų parinkimo. Kiek teko girdėti kompanija Lietuvoje praleido puikų laiką ir ši netikėta pažintis buvo įprasminta video:

[ytp_video source=”n9c5ik2Wmyk”]
Žymos

Susiję

2 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close