NaujienosRenginiaiStraipsniai

Kodėl Homeboy Sandman koncerte bus super atrasti, bet tai nėra kariuomėnė?

PrintDuality renginių serija startuodama išsikėlė ambicingą tikslą pristatyti mums geriausius ir aktualiausius urban kūrėjus, kurie dabar, realiame laike stato HipHop kultūrą. Ir netgi, vos užbėgdamas įvykiams už akių sakau – jiems pavyko, nes šį šeštadienį Vilnių aplankys persona, kuri jau savaime tampa dažnu ir tvirtu argumentu diskusijose, kas gi yra šiuolaikinis HipHop‘as. Kartu tai asmenybė, kuri niekaip netelpa į standartinius rėmus, taip kokybiškai plėsdama klausančių akiratį. Tad ponai ir ponios, kaip jau turbūt supratote, kalbame apie Homeboy Sandman.

Labai patiko Erkės mintis apie ateinantį koncertą, kai jis sakė, kad: „.nežinau ar verta laukti – nereikia žmonėms teikti ultimatumų, šis koncertas – ne kariuomenė, nepašauksim, jei yra savanorių – džiugu ir gera, nes jie palaiko, jie ne iš prievartos ateina į koncertą, tokių žmonių geriau mažiau, nei daugiau atėjusių “šiaip”. Domėkitės!“ . Ir lieka tik sutikti, kad šis koncertas nėra skirtas visiems, ar kaip dabar madinga daryti „apie viską ir apie nieką“. Tačiau kartu tai tikrai nereiškia, jog tai uždaras vakaras skirtas tik repo gurmanams. Auditorija gali būti labai plati, tačiau ją vienis keli pagrindiniai bruožai – visų pirma noras klausyti ir atrasti.

Kad tai bus daugiau nei vien tik MC pasirodymas antrino ir Lietuviškasis HipHop profesorius, (taip dažnai norisi jį vadinti ir prašau neįsižeisti) – Mironas. Jis teigė, kad: „nors MC ir atsirado, kaip savitų tūsų vedantieji, ir DJ‘ų palydovai – jie išliko ne dėl šūkavimų, bet dėl to, kad į savo rhaimus įdėjo daug daugiau, savo mintis, savo idėjas, savo išgyvenimus, protestą, meilę , patriotiškumą… Dabartinis MC, toli gražu ne vien tik Ceremonijos Meistras … jis yra daug daugiau. Mes privalom išgirsti ir aš tikiu, kad išgirsim, ką nori pasakyti MC, nes tik taip mes galim atrinkti auksą iš hip hop‘o upės… įsiklausydami, suprasdami ir galiausiai – atrasdami. Ir aš puikiai žinau, kad daug žmoniu klauso , taip yra ir daug tų, kur skaito tik knygos viršelį – bet ankščiau ar vėliau jie atvers pirmą puslapį“.

Vakaro eigoje pasirodysiantys DJ‘ai taipogi neliko nuošalyje ir DJ YANKEE papildė, kad Sandman’o muzika įkūnija didžiąją dalį dalykų, ką repas šiais laikais turi geriausia. O DJ Swix pridūrė, kad: “Homeboy Sandman turėtų būti gerbiamas ir laukiamas tiek už savo praeities nuopelnus, tiek dėl savo naujosios kūrybos. Tai yra nepriekaištingo bei kokybiško hiphopo vedlys. Jei atlikėjas globojamas po vieno įtakingiausio ir revoliucioningo leibloStones Throw” vardu – tai jau neabejotinos muzikinės klasės rodiklis. Mum vis dažniau reikia plėsti savo pažinimo ribas ir toks atlikėjas kaip Homeboy Sandman – yra viena parankiausių figūrų šiame žaidime!

Tai yra koncertas, kuris dar net neprasidėjo, o jau dabar jaučiuosi laimingas ir labai laukiu. Dar džiugina ir tai, kad turėsime stiprų lietuvių palaikymą ir ant scenos bus galima išvysti tuščiai nedaugžodžiaujantį, tačiau tikrai vieną stipriausių ir turinčių ką pasakyti duetų – Erkę su Micro One bei  naująjį albumą ką tik pristačiusį Omertą. O plokšteles suks DJ Swix (Tie Geresni), Yankee ir Now U Don‘t„Patamsių Gaivalų“. Taigi, jei tau žodžiai „įsiklausyti“ ir „nepriklausomas repas“ skamba artimi širdžiai, pats žinai kur, ir pasistengsi būti. Tad lieka tik dar kartą pasidžiaugti, kad jau tiksi paskutinės valandos iki HomeBoy Sandman pasirodymo Kablyje.

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close