NaujienosRenginiaiStraipsniai

Kodėl Nelly koncertas smagus, kaip Windows 98? [apžvalga]

Pradėkime nuo to, kad Nelly tai buvusi aukščiausio kalibro pop repo ir r&b žvaigždė, kurios bent kelis gabalus tikrai žinome kiekvienas mūsų. Savo laiku, jis buvo tas akmuo, kuris ženkliai veikė visą repo muzikos upės tėkmę. Be jo dainų neapsieidavo diskotekos mokyklose ir tuometiniai klubai, be jo video Viva ir MTV kanalai būtų buvę tuštesni… Taigi vienaip ar kitaip ši asmenybė bent dalele prisidėjo prie daugelio mūsų kelionės po repo pasaulį, nors turbūt ir ne visi tai pripažintų…

Žvelgiant į visą šlovingą praeitį, būtent nostalgija seniems, kažkada girdėtiems, gabalams bei mažas smalsumas daugeliui ir buvo ta varomoji jėga, kuri skatino žmones trečiadienio vakarą praleisti Compensa koncertų salėje. Klausytojų vizualiai susirinko kiek daugiau nei 1000, tad salė tikrai nebuvo pilna. Dauguma atėjusių ir buvo tos kartos žmonės, kurie užaugo su muzikiniais kanalais, nes spėčiau, kad kiek vėlesnės kartos jau gal net ir ne visos žino tokį veikėją, kaip Nelly. Tiesa, kaip ir buvo galima tikėtis – pačių repo pasaulyje ir vakarėliuose gerai žinomų veidų buvo galima sutikti tik vieną kitą.

Na, ir kaip pats koncertas? – iš tiesų tai buvo pasirodymas, kurį stebint nereikia daug galvoti… nes būtų liūdna. Reikia turėti savi ironijos, klausant reikia prisiminti tas istorijas, kurios įvyko prieš 15 metų, kai grojo Nelly iš kolonėlių namuose ir iš to pasijuokti.

Nepagalvokite, kad pats Nelly jau taip suseno. Ne – jam dar tik 42 metai ir jo sixpacko galėtų pavydėti daugelis. Bendrai žvelgiant jei imti senų žurnalų nuotraukas ir dabartinį vaizdą – tai gal tik žymiojo pleistriuko trūko, o visa kita dar visai ne taip ir žymiai skiriasi.

Gaila, kad to paties pasakyti negalima apie atlikimą, muziką bei jos kokybę. Čia, kaip situacija su maisto produktais, kad Vokietijoje daugiau cukraus ir saldainiai saldesni, nei kad tie, kurie gaminami tuo pačiu pavadinimu skirti mūsų rinkoms. Nelly jau nebeturi tiek cukraus, galbūt ir noro, kad būtų įdomus pagrindinėse rinkose, todėl ir „atėjo mūsų laikas“.

Bėda tame, kad daugelis mūsų jau yra įpratę prie kokybiško turinio ir vardas, nors ir svarbu – vien jo nebegana. Savaime suprantama, kad koncertas ir nebuvo skirtas repo gurmanams, todėl žmonės kurie nesigilina, tikime turėjo labai gerą laiką. Tačiau tiems kas vos „pakapsto“ buvo akivaizdu, kad visi elementai pradedant nuo atlikimo niuansų iki vizualizacijų – būkime atviri sau, tiesiog šlubavo ir buvo paimti galbūt iš seniai seniai… kas šių laikų standartais tikrai panašu į Windows 98. Nostalgija yra – bet ar norėtumėte su jais padirbėti?

[ytp_video source=”RtSDWq6HsJE”]

Nelly skelbė, kad artimiausiu metu pasirodys naujasis jo EP. Tikrai, bent pagal tai, ką girdėjome – negalime jo rekomenduoti jums. Tačiau tie keli geriausi seni gabalai, be abejonės kažkada dar bus verti pasirodyti kolonėlėse. Ir iš tiesų koncerte įjungus tam tikrą ironijos mygtuką savyje – buvo smagu. Buvo smagu kartu sudainuoti, kad ir Ride with me ar išgirsti Dilemos hookus . Dabar žinoma rimtai į tai žiūrėti tiesiog negalima – bet būti visada rimtiems kaži ir ar yra kažkoks mūsų tikslas.

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close