NaujienosRenginiai

Kokios tinkamiausios Lietuvos reperių eilutės Galapagams?

galapagaiJau šį savaitgalį Zaraso saloje startuos Galapagų festivalis su Mob Deep‘ais priešakyje. Tradicija tampa ir gausus lietuvių reperių palaikymas jame, todėl artėjant festivaliui pasidomėjome, ką patys atlikėjai mano ir ko tikisi. Bet taip lengvai su atsakymu, kad „bus geras laikas“, kas ir taip daugeliui akivaizdu jų nepaleidome ir paprašėme įvardinti eilutę iš jų teksto, kuri atspindėtų festivalį.

Kastetas iš G&G ir Dogmos sakė, jog „Galapaguose pirmąkart atliksim kūrinį “6 pėdos po žeme”. Ten yra toks priedainis: “gerai hey, kad mes čia, rytoj galim būti šešios pėdos po žeme”. Tai yra kūrinys apie tai, kad reikia džiaugtis akimirka, o nesistengti kurti grandiozinių planų ateičiai. Vistiek mūsų visų kelias pasibaigs ten pat“.

Omerta pasirinko eilutes iš kūrinio „Drama“, kurios skamba: “stebėtina, kaip viskas greitai keičiasi, tikėtina hiphopas kyla, o ne leidžiasi. Pulsuoja parako venom nuo kojų iki kaklo – pajausk, kaip tave taško”.

Puikiai festivaliui tinkančią eilutę “išjunk televizorių tą televizorių“ prisiminė ir Jama. Pabrėždamas, kad šis tekstas yra pirmasis repo forma įdainuotas kūrinys Lietuvoje. Beje ir pati Jama&W grupė savo koncerto metu Lofte yra atlikę jį kartu su originale skambančia žavingąja Ilona Balsyte.

Vilnius Massive linki, kad Galapaguose tu „atrask save, atrask savo alter ego“.

Dee&Kamy duetas sakė, kad labai tiktų: „I keep it lava in the party, degrees rise up, Make the crowd go nuts untill the time’s up“. Nes tikisi, kad bus karšta, o dar festivaliui turint tokį atlikėjų sąstatą, temperatūra pakils gerokai daugiau.

Kita angliškai repuojanti grupė ZonA, taip pat tikisi kažko panašaus sakydama, kad „all hours of midnight alike to each other all girls are naked i like you my summer“.

Trumpai ir aiškiai būsimą situaciją „dvigubą džino be toniko“ įvardino Lilas.

Jaunieji reperiai Operatyvūs žvelgdami į atlikėjų sąrašą sako, jog “svoris turi atitikt kokybę”.

Tų Geresnių tiktų: „Ir nors nerodo TV3, Akropolis nereklamuos – mes mušam goalų išvykoj daugiau negu namuos“.

Ir galiausiai Tavo Tėvas apibendrino viską: „dėl tokių kaip mes, kuriems tai brangu, kurie kelia rankas aukštai į dangų“ – sakė jie.

Paskubėkite prisijungti ir jūs, nes iki veiksmo jau skaičiuojamos valandos – daugiau info http://galapagai.lt/

 

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close