NaujienosStraipsniaiVideo Klipai

Kokybiškam repo video reikia daug darbo [8 Kambarys; Viskas Mūsų; premjera]

8 kambarysVyras šautuvu ketina atimti sau gyvybę. Mergina guli priešais artėjančias traukinio šviesas. Vaikinas žiūri į skardžio bedugnę. Visi šie išgalvoti personažai išgelbėti nuo mirties naujausiame repo grupės 8 Kambarys”vaizdo klipe, kuris sukurtas dainai „Viskas mūsų“.

Trejus metus grupėje repuojantys Karolis Talutis-Talaz ir Deividas Alejūnas-Corsalis atvirauja, kad visas pasiruošimas filmavimui pareikalavo milžiniškų pastangų. Prieš pat jį abu reperiai miegojo po nepilną valandą, kaip ir dalis kūrybinės komandos.

„Stengiamės save programuoti tik kokybiškiems projektams ir jiems atiduodame visą save. Tad su šiuo vaizdo klipu užsikėlėme tikrai aukštą kartelę ateities klipams“, – sako K. Talutis. Pasak jo, filmavimams buvo naudojama profesionali apšvietimo aparatūra, filmuojama kino kameromis. O idėją įgyvendinti padėjo dvidešimties žmonių komanda, tarp kurių muzikos grupių vadybininkas ir prodiuseris Ričardas Fedasiukas, kinematografas Patricijus Petrukonis, gerai žinoma balerina Kristina Tarasevičiūtė, aktoriai Justas Vanagas, Linas Barauskas ir Eglė Špokaitė, šokėjų vadovė Kristina Pranytė, scenos dailininkė Dovilė Gecaitė, visažistė Gintarė Kuklytė bei sparčiai Lietuvoje populiarėjantis trumpametražių filmų režisierius Albinas Kirkilas.

Tai trečiasis grupės vaizdo klipas, o atotrūkis nuo pirmo ir antro klipų – akivaizdus. „Pirmuose klipuose idėjos buvo labiau realizuojamos žodžiais, o ne vaizdais. Tai puikiai leido susipažinti su atlikėjais, pamatyti kokie jie charizmatiški. Naujame klipe mes tarsi persikeliame į trumpą veiksmo filmą, kurio siužetas atskleidžia ir kūrinio idėjas, ir atlikėjų ryžtą palikti gilų pėdsaką kokybiškos muzikos pasaulyje“, – teigia A. Kirkilas.Naujausiame klipe ne tik naudojama daugiau lokacijų, bet ir siužetinė linija aiški ir intriguojanti.

Dainos pavadinime taip pat užkoduota žinutė – dažniausiai gyvenimo pasirinkimai priklauso tik nuo mūsų pačių. „Ne visi žmonės išdrįsta siekti savo svajonių ir tiesiog prisitaiko prie aplinkybių. Tai ir vaizduojama klipe. Pvz. biuro darbuotojas žiūri į save veidrodyje ir mato smuikininką – nes kadaise turėjo svajonę juo tapti“, – atskleidžia D. Alejūnas.

Pasak R. Fedasiuko, kelių mėnesių kruopštus pasiruošimas filmavimams, griežtai sustyguotas filmavimo grafikas, daugybė bemiegių naktų ir profesionalios komandos subūrimas, tai tik dalis sėkmės formulės, norint pasiekti tokį rezultatą kaip šis.

Filmavimo užkulisiai taip pat buvo intriguojantys: scenos, kai mergina išgelbėjama nuo mirties, metu lietus pylė lyg iš kibiro. O viena iš klipo dalyvių turėjo gulėti ant bėgių atmerktomis akimis į dangų ir nemirksėti. „Pasiryžau visoms režisieriaus avantiūroms, nes pati suprantu, ką reiškia kurti ir kai tave bando perkalbėti artistai, nes jiems ne to polėkio diena“, – sako K. Tarasevičiūtė.

Nors ji šokėja yra jau dvidešimt keturis metus, tačiau vaikystėje svajojo būti diktore ir pianiste. Vėliau apsistojo ties šokiu, nes jo mokslui reikėjo skirti daugiau laiko. Anot jos, žmonės linkę kritikuoti kitus dėl ne tokios populiarios specialybės pasirinkimo. „Taip, iš meno namo nepasistatysi, bet jei tai darydamas tu esi laimingas, ar kas dar gali būti prasmingiau? Taip pat labai gajus kai kurių lietuvių sovietinis mąstymas, jog be rimto darbo ir etato gyvenimas neegzistuoja, nors iš tiesų egzistuoja ir dar net geresnis!“, – įsitikinusi šokio profesionalė.

Žymos

Susiję

2 komentavo

  1. Pritariu – pats video vienas iš favoritų matyt bus šių metų HH apdovanojimuose, tačiau gabalo klausytis “ant repeato” kaip ir nekyla daug noro
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close