AlbumaiNaujienos

Kovok už savo gyvenimą!!! Atmosphere – “Whenever” [savaitės albumas #77]

Panašu, kad maratonas Kalėdiniu staigmenų nuo Rhymesayers  dar nepasibaigė, iš pradžių kaip griaustinis iš giedro dangaus naujas Brother Ali albumas, beveik iškart po to Evidence su savo nauja instrumentinių voveraičių serija… ir štai šį penktadieni, gaunu žinutę, kad Rhymeseyers paleido naują Atmosphere albumą…

Pirmas klausimas, kada jie spėjo jį įrašyti?.. Nes visus metus pora iš Mineapolio Slug ir Ant smagiai visur sukosi, važinėjo su koncertiniais turais, plius festivaliai, klipai, ir gimtos Rhymesayers Rec.  reikalai – tad čia išties staigmena gavosi… Taigi, kaip jau supratot – šią savaitę mums nebuvo sunku pasirinkti, kieno albumą šia savaitę pristatys Gatvės Lyga… netgi pastūmėm, kai kuriuos į kitą savaitę.

Kokią dieną prieš albumo išleidimą Slug buvo paklaustas apie naują albumą, ir jis tiesiog atsakė – “ Neturiu supratimo apie ką jūs čia kalbat ha ha ha”.

Kai albumas tapo realybe, ir internete atsirado daugybę jo anonsų, naujas klipas ir atsirado pirmi atsiliepimai, Rhymesayers paplatino tokį pranešimą: “ Šis mūsų darbas yra apie savęs sugrąžinimą. Mes ant tiek įtakoti ir paveikti pasaulio aplink mus, kad kartais mes turim tiesiog padaryti žingsnį į šoną, ir ramiai pažiūrėti į savo gyvenimą. Mes turim grąžinti savo gyvenimus į savo rankas. Mes privalom patys pasirūpinti savo jausmais, savo istorija, savo idėjom, vizijom ir savo veiksmais.

Ir jeigu mes to nepadarysim – mes tiesiog tapsim gyvenimo marionetėm, tiesiog įrankiu aplinkybių rankose. Įkvėpimas yra kaip meilė arba mirtis, jis gali atsitikti bet kada”.

Jau kitą dieną po albumo išleidimo, aš klausiau jo dar ir dar… Nuostabu, kaip po tiek metų Ant ir Slug, vis dar randa savo įkvėpimą, vis dar turi temas savo kūrybai. Pats Slug praleidžia daug laiko stebėdamas gyvenimą iš šono, ir ne vien savo. Albumas gavosi labai Atmospheriškas , labai savitas jiems skambesys, Ant tobulėja albumas nuo albumo, Slug kaip visada puikus MC, jo įdomu klausyti. Jo žodžiai priverčia susimąstyti, pažiūrėti į įprastus dalykus kitokiu kampu. Įdomus sprendimas buvo įtraukti vieną kitą intro daugumai klausytojų nesuprantamom kalbom… bet tai sudaro įdomią aurą. Kaip ir įprasta sau į kompanija Slug pakvietė keletą savo senų draugų: senas bičiulis Murs, undegraundo legenda  Musab, Nikki Jean, Muja Messiah, Haphduhzen ir Gifted Gab.

Gera gavosi staigmena, priverčianti susimąstyti apie gyvenimą… Na o kol kas mūsų rekomendacijos , klausykit ir spręskit patys patinka šitas albumas jums ar ne.

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

 

Žymos

Susiję

Close