InterviuNaujienosVideo Klipai

Krapshtukas apie naują video ir pokyčius kūryboje [interviu + naujas video]

Buvusio legendinio Jonavos repo judėjimo Mirazh squad dalis – Krapshtukas po ilgesnės tylos praėjusios savaitės gale pristatė naują video klipą. Todėl pasinaudojome puikia proga paklausti atlikėjo, kaip gi jis gyvena dabar.

Po ilgesnės tylos dabar nustebino jau 2 įkelti video per mėnesį ir dar abu dangoraižių fone. Taigi kaip, kur ir kuo dabar gyvena Krapshtukas?

Šiuo metu esu susikoncentravęs į muziką, gavau bytų, radau studiją, žmones, kurie daro video, taigi pradėjau daryt kokybiškai. Noriu žmonėm duoti produktą, prikaupęs esu nemažai. Niekada nebuvau nustojęs repuoti, tiesiog nieko nepadarydavau iki galo – na bet apie visą tai paaiškinsiu savo sekančioje dainoje „Negatyvas“.

Dabar baiginėju senus ir tuo pačiu kuriu naujus darbus. Manau, kad realiai visi tekstai jau seniai yra viduje tik reikia mokėti kažkaip juos iš savęs ištraukti. Na, o pokyčiai gyvenime viską paspartina – duoda ugnies.

Pataisyk jei klystu, tačiau naujame gabale į daugelį dalykų atrodo atskleidi kiek brandesnį, nebetokį piktą ir aštrų požiūrį nei įprastai? Galbūt tai ir buvo kūrinio idėja?

Žmonės turbut daugiau mane žino is battlų, o ten vien agresija. Čia galima išvysti kiek kitokią mano pusę. Įnešiau šviežio vėjo į kūrybą, nors pyktis visada buvo mano varomasis motyvas, bet vien tuom gyventi negalima.

Iš tiesų, daug kas tave visų pirma ir įsivaizduoja kaip freestyle kovų dalyvį – ar neapleidai šio hobio, nors pastaruosius turnyrus ir praleidai?

Battluose buvo tikslas nugalėti ir dalyvavau iki tol, kol to nepadariau. Kai pasiekiau savo tikslą – dabar daug ramiau. Gal net pasikeitė požiūris į tai, nes tu gali daugiausia, kai tu esi alkanas. Nesakau, kad tai palikau – prie progos netgi sudalyvaučiau dar kartą, bet dabar galvoje tekstai.

Taigi ir grįškime prie jų. Kiekvienas gabalas turi daug etapų nuo teksto gimimo, įrašymo, video filmavimo iki to momento kai jau galima pamatyti visą visumą. Kuris iš jų tau maloniausias?

Didžiausią džiaugsmą kelia, kai sugebi savo viziją perkelti į realybę, tiek audio tiek video. Aš labai tiksliai žinau, ko noriu, todėl žmonėm yra sunku su manim dirbti 😊

O kas toliau? Ar jau turi išsikėlęs 2018 metų planus kūrybine prasme?

Nenoriu nieko prižadėt, bet naujienų bus nemažai ir netgi iš skirtingų stilių.

Visas ateinančias Krapshtuko naujienas sekite –> https://www.facebook.com/Krapshtukas-KRP-333027596720823/  ir https://www.instagram.com/krapshtukas_krp/

Žymos

Susiję

3 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close