Renginiai

Kultūros naktyje – „SKAMP“ ir jaunųjų reperių dainos premjera.

Kultūros naktyje – „SKAMP“ ir jaunųjų reperių dainos premjera
Jau šiandien, liepos 5 d., grupė „SKAMP“ pristatys naujausią savo kūrinį – kartu su konkurso „Hiphopo kalba apie Europą“ nugalėtojais įrašytą Europos piliečių metų himną. Pirmieji išgirsti atliekamą kūrinį galės Kultūros nakties dalyviai, prieš vidurnaktį užsukę į „LRT Opus“ terasą.
Prieš kelis mėnesius „SKAMP“ kvietė visą Lietuvą repuoti: dalyvauti Europos Komisijos atstovybės inicijuotame konkurse ir hiphopo ritmu kurti eilutes Europos piliečių metų himnui apie Europos Sąjungos (ES) piliečių teises, pareigas, ateitį.
Pasibaigus konkursui, jo organizatoriai džiaugėsi ne tik atsiųstų kūrinių gausa, bet ir jų kokybe bei charizmatiškais atlikėjais. Iš jų buvo išrinkti trys geriausių darbų autoriai – jaunieji reperiai SJ (Saulius Jeruslanovas), Rapke (Rapolas Baliukonis) ir grupė „GrGstan“. Visi jie jau apsilankė „SKAMP“ įrašų studijoje ir įrašė dainą.
Vienas iš nugalėtojų, Saulius tikisi, kad ši daina paskatins dar daugiau Lietuvos gyventojų pamėgti hiphopą. „Iš šios subkultūros gali daug ko pasimokyti ir mažas, ir didelis. Mūsų šalyje švietimo apie hiphopą šiek tiek trūksta (ypatingai provincijoje), nors tai yra puikus būdas jaunimui realizuoti save. Tikiuosi, jog po šio „gabalo“ atsiras dar daugiau žmonių, kurie taps hiphopo šalininkais, o dainos žodžiai apšvies tuos, kurie dar nėra gerai susipažinę su ES piliečio teisėmis ir kitais aspektais“, – kalbėjo Saulius.
„SKAMP“ ir jaunųjų reperių kūrinio premjera vyks šį penktadienį 23.30–23.45 val. „LRT Opus“ terasoje, įsikūrusioje Lietuvos teatro, muzikos ir kino kiemelyje (Vilniaus g. 41 / Klaipėdos g. 9).
Daugiau informacijos rasite „Facebook“.
Apie Kultūros naktį ir jos metu vyksiančius renginius skaitykite čia.

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close